Tým

Hodnost Administrátoři Hlavní skupina Fóra
Člen KS Královehradecký krajStanislav.Stipl KS Kralovehradecky kraj -
Vedoucí administrativního odboruMartin.Kucera Odbor - administrativni -
Poslanec Parlamentu ČROndrej.Profant Poslanci -
Moderátoři    
Asistent senátoraAdam.Skorepa @Senat
Asistent senátoraVit.Simral @Senat
admin Administrátoři Všechna fóra
Garant programového boduAles.Jakl Garanti
Garant programového boduDaniel.Mazur Garanti
Garant programového boduDavid.Satke Garanti
Garant programového boduDavid.Witosz Garanti
Garant programového boduGiuseppe.Maiello Garanti
Garant programového boduJan.Nezhyba Garanti
Garant programového boduTibor.Vansa Garanti
Garant programového boduZdenek.Hrib Garanti
Člen KS Jihomoravský krajJakub.Vavra KS Jihomoravsky kraj
Člen KS Karlovarský krajZdenek.Tresnak KS Karlovarsky kraj
Člen KS Liberecký krajMarek.Forster KS Liberecky kraj
Člen KS Moravskoslezský krajMarta.Oskerova KS Moravskoslezsky kraj
Člen KS Moravskoslezský krajPetr.Kopecny KS Moravskoslezsky kraj
Člen KS Moravskoslezský krajZuzana.Klusova KS Moravskoslezsky kraj
Člen KS Olomoucký krajDominik.Burget KS Olomoucky kraj
Člen KS Olomoucký krajRoman.Kummel KS Olomoucky kraj
Člen KS Pardubický krajJiri.Jansa KS Pardubicky kraj
Člen KS PrahaAlbert.Diok KS Praha
Člen KS PrahaAles.Sura KS Praha
Člen KS PrahaFilip.Miler KS Praha
Člen KS PrahaJitka.Novotna KS Praha
Člen KS PrahaLadislav.Koubek KS Praha
Člen KS PrahaMartin.Hradela KS Praha
Člen KS PrahaOndrej.Moravcik KS Praha
Člen KS PrahaVera.Marusiakova KS Praha
Člen KS Středočeský krajMartin.Polak KS Stredocesky kraj
Člen KS Středočeský krajVilem.Marsik KS Stredocesky kraj
Člen KS Ústecký krajJan.Kochert KS Ustecky kraj
Člen KS Ústecký krajLukas.Blazej KS Ustecky kraj
Uživatel fóra – není člen PirátůRadek.Holodnak KS Ustecky kraj
Člen KS Ústecký krajRene.Vanecek KS Ustecky kraj
Člen KS Ústecký krajVladimir.Charvat KS Ustecky kraj
Kontrolní komiseAdam.Komenda Komise - kontrolni
Kontrolní komiseJan.Novak Komise - kontrolni
Kontrolní komiseKarel.Nejedlik Komise - kontrolni
Kontrolní komiseLjuba.Polakova Komise - kontrolni
Kontrolní komiseMichaela.Skokanova Komise - kontrolni
Předseda kontrolní komiseRostislav.Reha Komise - kontrolni
Předseda rozhodčí komiseFrantisek.Navrkal Komise - rozhodci
Rozhodčí komiseJindrich.Cermak Komise - rozhodci
Rozhodčí komiseMartin.Arden Komise - rozhodci
Rozhodčí komiseMartin.Strupek Komise - rozhodci
Rozhodčí komiseMichal.Ketner Komise - rozhodci
Rozhodčí komiseMilus.Kotisova Komise - rozhodci
Rozhodčí komiseRobert.Rames Komise - rozhodci
Krajský koordinátorBarbora.Pribylova Koordinatori Všechna fóra
Krajský koordinátorDaniel.Lebduska Koordinatori Všechna fóra
Krajský koordinátorMichaela.Kleslova Koordinatori Všechna fóra
Krajský koordinátorMichal.Gill Koordinatori Všechna fóra
Krajský koordinátorMichal.Jokes Koordinatori Všechna fóra
Krajský koordinátorMilos.Zmeskal Koordinatori Všechna fóra
Krajský koordinátorSamuel.Machat Koordinatori Všechna fóra
Krajský koordinátorYveta.Martinkova Koordinatori Všechna fóra
Krajský koordinátorZuzana.Petruvova Koordinatori Všechna fóra
Krajské předsednictvoMarek.Houser Krajsti predsedove
Krajské předsednictvoOndrej.Kolek Krajsti predsedove
Krajské předsednictvoPavel.Bulicek Krajsti predsedove
Krajské předsednictvoPetr.Kapounek Krajsti predsedove
Krajské předsednictvoPetr.Prochazka Krajsti predsedove
Člen KS Jihomoravský krajJiri.Ulip MS Brno
Člen KS Olomoucký krajMiroslav.Bartovic MS Olomouc
Člen KS Olomoucký krajVlastimil.Efraim MS Olomouc
Člen KS Jihočeský krajMartin.Cryo.Broz MS Pirati Pisecko
Člen KS PrahaMichael.xChaos.Polak MS Praha 6
Člen KS Olomoucký krajPetr.Karlik MS Prerov
Člen KS VysočinaFilip.Krska MS Trebicsko
Místní předsednictvoJakub.Kotal Mistni predsedove
Místní předsednictvoJakub.Nepejchal Mistni predsedove
Místní předsednictvoJaromir.Fojtu Mistni predsedove
Místní předsednictvoJiri.Metod.Kassl Mistni predsedove
Místní předsednictvoJosef.Janu Mistni predsedove
Místní předsednictvoKarsten.Sachs Mistni predsedove
Místní předsednictvoLadislav.Tkaczyszyn Mistni predsedove
Místní předsednictvoLubomir.Vlcek Mistni predsedove
Místní předsednictvoLucie.Malikova Mistni predsedove
Místní předsednictvoLukas.Dubec Mistni predsedove
Místní předsednictvoMartin.Svadlenka Mistni predsedove
Místní předsednictvoMichal.Horak Mistni predsedove
Místní předsednictvoOndrej.Skvor Mistni predsedove
Místní předsednictvoPavel.Sramek Mistni predsedove Všechna fóra
Místní předsednictvoRadim.Studeny Mistni predsedove
Místní předsednictvoSimon.Kostadinov Mistni predsedove
Místní předsednictvoTomas.Cabla Mistni predsedove
Místní předsednictvoTomas.Murnak Mistni predsedove
Místní předsednictvoVitezslav.Adamec Mistni predsedove
Místní předsednictvoVratislav.Krejcir Mistni predsedove
Vedoucí finančního odboruJaromir.Beranek Odbor - financni
Mediální odborJakub.Dusanek Odbor - medialni
Vedoucí mediálního odboruMikulas.Ferjencik Odbor - medialni
Vedoucí krajského odboruMilan.Fladr Odbor - medialni
Zástupce vedoucího odboruBarbora.Hruzova Odbor - personalni
Vedoucí personálního odboruJana.Rohova Odbor - personalni Všechna fóra
Personální odborMiloslav.Bim Odbor - personalni
Zástupce vedoucího odboruZuzana.Drazdova Odbor - personalni
Zástupce vedoucího odboruZdenek.Kubala Odbor - technicky
Zahraniční odborAlexandr.Mansurov Odbor - zahranicni
Zahraniční odborEvzen.Boura Odbor - zahranicni
Zahraniční odborIveta Meinlschmidtová Odbor - zahranicni
Vedoucí zahraničního odboruMarketa.Gregorova Odbor - zahranicni Všechna fóra
Zahraniční odborMichal Polacek Odbor - zahranicni
Krajské předsednictvoRenata.Zdarkova PKS Jihocesky kraj
Krajské předsednictvoMaria.Vasickova PKS Jihomoravsky kraj
Krajské předsednictvoRobert.Cuma PKS Jihomoravsky kraj
Krajské předsednictvoKarel.Ficenec PKS Kralovehradecky kraj
Krajské předsednictvoPetr.Vyhnal PKS Liberecky kraj
Krajské předsednictvoPavel.Korizek PKS Moravskoslezsky kraj
Krajské předsednictvoRadek.Simkanic PKS Moravskoslezsky kraj
Krajské předsednictvoRadek.Vojtek PKS Olomoucky kraj
Krajské předsednictvoTomas.Svoboda PKS Olomoucky kraj
Krajské předsednictvoOndrej.Cesik PKS Pardubicky kraj
Krajské předsednictvoPavel.Stepanek PKS Pardubicky kraj
Krajské předsednictvoMagda.Dankova PKS Plzensky kraj
Krajské předsednictvoAdam.Zabransky PKS Praha
Krajské předsednictvoAntonin.Schejbal PKS Stredocesky kraj
Krajské předsednictvoJan.Lukasek PKS Stredocesky kraj
Krajské předsednictvoPetra.Smutna PKS Stredocesky kraj
Krajské předsednictvoTomas.Zmuda PKS Stredocesky kraj
Krajské předsednictvoDenis.Rychtar PKS Zlinsky kraj
Krajské předsednictvoJiri.Jaros PKS Zlinsky kraj
Krajské předsednictvoPetr.Stoklasa PKS Zlinsky kraj
Místní předsednictvoJindrich.Neuzil PMS As
Místní předsednictvoRoman.Glaser PMS As
Místní předsednictvoJaroslav.Kupcik PMS Brno
Místní předsednictvoLukas.Mamula PMS Brno
Místní předsednictvoOndrej.Kotas PMS Brno
Místní předsednictvoPavel.Sramhauser PMS Ceskobudejovicko
Místní předsednictvoJan.Havel PMS Chebsko
Místní předsednictvoOndrej.Spendlicek PMS Chebsko
Místní předsednictvoJan.Maixner PMS Decin
Místní předsednictvoZdenek.Stepanek PMS Decin
Místní předsednictvoArja.Karimbasharyarova PMS Havlickuv Brod
Místní předsednictvoJosef.Korinek PMS Havlickuv Brod
Místní předsednictvoBarbora.Hradecna PMS Karlovy Vary
Místní předsednictvoMartin.Redr PMS Karvinsko
Místní předsednictvoMichal.Klus PMS Karvinsko
Místní předsednictvoStepan.Jelinek PMS Loket
Místní předsednictvoTadeas.Kral PMS Loket
Místní předsednictvoJosef.Pavlovic PMS Marianské Lazne
Místní předsednictvoLukas.Jadlovsky PMS Marianské Lazne
Místní předsednictvoDominika.Michailidu PMS Mlada Boleslav
Místní předsednictvoHonza.Dvorak PMS Olomouc
Místní předsednictvoJan.Bednarik PMS Olomouc
Místní předsednictvoJakub.Vaclavovic PMS Pirati Kladno
Místní předsednictvoJan.Jurik PMS Pirati Kladno
Místní předsednictvoRobert.Sip PMS Pirati Kladno
Místní předsednictvoHana.Ancincova PMS Pirati Kromeriz
Místní předsednictvoJosef.Kvasnicka PMS Pirati Kromeriz
Místní předsednictvoPatrik.Marcian PMS Pirati Kromeriz
Místní předsednictvoAles.Stibal PMS Pirati Litomericko
Místní předsednictvoJindrich.Pavek PMS Pirati Litomericko
Místní předsednictvoBarbora.Vojkovska PMS Pirati Moravska Ostrava a Privoz
Místní předsednictvoBarbora.Chvalova PMS Pirati Pisecko
Místní předsednictvoJosef.Soumar PMS Pirati Pisecko
Místní předsednictvoPetr.Sousek PMS Pirati Pisecko
Místní předsednictvoTomas.Posekany PMS Pirati Pisecko
Místní předsednictvoPavel.Opatril PMS Pirati Praha 13
Místní předsednictvoVaclav.Hrdlicka PMS Pirati Praha 13
Místní předsednictvoDusan.Jurcik PMS Pirati Uherske Hradiste
Místní předsednictvoJaroslav.Sevcik PMS Pirati Uherske Hradiste
Místní předsednictvoLibor.Adamek PMS Pirati ValMez
Místní předsednictvoJosef.Hrubos PMS Pirati Vsetin
Místní předsednictvoAdam.Slamenik PMS Piratska tvrz
Místní předsednictvoPetr.Vileta PMS Plzen
Místní předsednictvoMilos.Mrkvicka PMS Praha 10
Místní předsednictvoPavel.Hajek PMS Praha 10
Místní předsednictvoEva.Horakova PMS Praha 5
Místní předsednictvoPetr.Kricensky PMS Praha 5
Místní předsednictvoIvan.Hruza PMS Praha 6
Místní předsednictvoJan.Gebauer PMS Prerov
Místní předsednictvoPetr.Lysek PMS Prostejov
Místní předsednictvoPetra.Minarova PMS Prostejov
Místní předsednictvoPetr.Balaz PMS Slovacko
Místní předsednictvoLucie.Trckova PMS Sokolovsko
Místní předsednictvoLukas.Zykan PMS Sokolovsko
Místní předsednictvoTereza.Flakova PMS Sokolovsko
Místní předsednictvoMarek.Blaha PMS Sumpersko
Místní předsednictvoMichael.Smid PMS Sumpersko
Místní předsednictvoLibuse.Vevodova PMS Svitavsko
Místní předsednictvoMilos.Kovar PMS Svitavsko
Místní předsednictvoPetr.Bohuslav PMS Tachovsko
Místní předsednictvoRadovan.Poor PMS Tachovsko
Místní předsednictvoVendula.Machova PMS Tachovsko
Místní předsednictvoHana.Hajnova PMS Telcsko
Místní předsednictvoMario.Pospisil PMS Telcsko
Místní předsednictvoMichael.Lesko PMS Telcsko
Místní předsednictvoLubos.Fuks PMS Trebicsko
Místní předsednictvoLukas.Krula PMS Trebicsko
Místní předsednictvoJan.Stehlik PMS Valec
Místní předsednictvoNikola.Indrova PMS Valec
Místní předsednictvoJan.Kranda PMS Zatec - Kadan
Místní předsednictvoTomas.Weidisch PMS Zatec - Kadan
Místní předsednictvoEliska.Holsanova PMS Zlin
Místní předsednictvoMartina.Urbankova PMS Zlin
Místní předsednictvoMatej.Krajca PMS Zlin
Místní předsednictvoMilan.Klajn PMS Zlin
Místní předsednictvoDaniel.Pawlik PMS Znojemsko
Místní předsednictvoTomas.Rozkopal PMS Znojemsko
Poslanec Parlamentu ČRDana.Balcarova Poslanci
Poslanec Parlamentu ČRFrantisek.Elfmark Poslanci
Poslanec Parlamentu ČRFrantisek.Kopriva Poslanci
Poslanec Parlamentu ČRJan.Lipavsky Poslanci
Poslanec Parlamentu ČRJan.Posvar Poslanci
Poslanec Parlamentu ČRLenka.Kozlova Poslanci
Poslanec Parlamentu ČRLukas.Barton Poslanci
Poslanec Parlamentu ČRLukas.Cernohorsky Poslanci
Poslanec Parlamentu ČRLukas.Kolarik Poslanci
Poslanec Parlamentu ČRMartin.Jiranek Poslanci
Poslanec Parlamentu ČROndrej.Polansky Poslanci
Poslanec Parlamentu ČRPetr.Tresnak Poslanci
Poslanec Parlamentu ČRTomas.Martinek Poslanci
Poslanec Parlamentu ČRTomas.Vymazal Poslanci
Poslanec Parlamentu ČRVojtech.Pikal Poslanci Všechna fóra
Uživatel fóra – není člen PirátůAndrej.Polescuk Registrovaní uživatelé
Uživatel fóra – není člen PirátůJanek.Wagner Registrovaní uživatelé
Uživatel fóra – není člen Pirátůdkopecky Rada Koalice Pirati a SZ v ZlK
Uživatel fóra – není člen Pirátůkatdub Rada Koalice Pirati a SZ v ZlK
Uživatel fóra – není člen Pirátůmichalberg Rada Koalice Pirati a SZ v ZlK
Uživatel fóra – není člen Pirátůadamsoucek Rada koalice Pirati a SZ v UsK
Uživatel fóra – není člen PirátůDavid_Palan Rada koalice Pirati a SZ v UsK
Uživatel fóra – není člen Pirátůjanabenesova Rada koalice Pirati a SZ v UsK
Uživatel fóra – není člen PirátůJiri.Skoda Rada koalice Pirati a SZ v UsK
Uživatel fóra – není člen PirátůPatrik Dolezal RegP Jihocesky kraj
Příznivec Pirátů – Jihomoravský krajJan.Puza RegP Jihomoravsky kraj
Příznivec Pirátů – Jihomoravský krajMartin.Kostka RegP Jihomoravsky kraj
Příznivec Pirátů – Jihomoravský krajSilvester.Bucek RegP Jihomoravsky kraj
Příznivec Pirátů – Moravskoslezský krajMartin.Madej RegP Moravskoslezsky kraj
Příznivec Pirátů – Plzeňský krajJaroslav.Hais RegP Plzensky kraj
Příznivec Pirátů – PrahaDana Kozlova RegP Praha
Uživatel fóra – není člen PirátůJakub.Zitko RegP Praha
Příznivec Pirátů – PrahaJan.Louzek RegP Praha
Příznivec Pirátů – PrahaJana Jirikova RegP Praha
Uživatel fóra – není člen PirátůKarelS RegP Praha
Příznivec Pirátů – PrahaPetra.Dvorakova RegP Praha
Uživatel fóra – není člen PirátůZdenek Strnad RegP Praha 10
Uživatel fóra – není člen Pirátůluxferre RegP Slovensko
Příznivec Pirátů – Středočeský krajLubos.Suda RegP Stredocesky kraj
Příznivec Pirátů – Středočeský krajMichal.Limberk RegP Stredocesky kraj
Uživatel fóra – není člen Pirátůsdargoova RegP Stredocesky kraj
Příznivec Pirátů – Ústecký krajnext_ghost RegP Ustecky kraj
Příznivec Pirátů – VysočinaJiri.Pykal RegP Vysocina
Příznivec Pirátů – VysočinaVladimir Prokes RegP Vysocina
Ivan Sirko Registrovani priznivci
Josef.Steinbauer Registrovani priznivci
Richard Przeczek Registrovani priznivci
Republikové předsednictvoIvan.Bartos Republikove predsednictvo
Republikové předsednictvoJakub.Michalek Republikove predsednictvo
Republikové předsednictvoMikulas.Peksa Republikove predsednictvo
Republikové předsednictvoOlga.Richterova Republikove predsednictvo
Republikové předsednictvoRadek.Holomcik Republikove predsednictvo
Republikový výborMichaela.Vodova Republikovy vybor Všechna fóra
Republikový výborAndrej.Ramaseuski Republikovy vybor - krajsti zastupci
Republikový výborDaniela.Bila Republikovy vybor - krajsti zastupci Všechna fóra
Republikový výborDaniela.Weissova Republikovy vybor - krajsti zastupci
Republikový výborJiri.Demel Republikovy vybor - krajsti zastupci
Republikový výborJiri.Rezek Republikovy vybor - krajsti zastupci
Republikový výborKamil.Kubica Republikovy vybor - krajsti zastupci
Republikový výborMichaela.Schwarzova Republikovy vybor - krajsti zastupci
Republikový výborOldrich.Maca Republikovy vybor - krajsti zastupci
Republikový výborOndrej.Tuma Republikovy vybor - krajsti zastupci
Republikový výborPetr.Tkadlec Republikovy vybor - krajsti zastupci
Republikový výborTomas.Karlik Republikovy vybor - krajsti zastupci
Republikový výborTomas.Kolacny Republikovy vybor - krajsti zastupci
Republikový výborIvo.Vlasaty Republikovy vybor - zastupce CF
Republikový výborLydie.Bartosova Republikovy vybor - zastupce CF
Republikový výborMarek.Necada Republikovy vybor - zastupce CF
Republikový výborMartin.Smida Republikovy vybor - zastupce CF
Republikový výborMichaela.Krausova Republikovy vybor - zastupce CF
Republikový výborRoman.Kucera Republikovy vybor - zastupce CF
Komunální zastupitelJosef.Ulehla Zastupitele - komunalni
Komunální zastupitelLukas.Findeis Zastupitele - komunalni
Komunální zastupitelMartin.Kakona Zastupitele - komunalni
Komunální zastupitelMartin.Kalina Zastupitele - komunalni
Komunální zastupitelMartin.Shanil Zastupitele - komunalni
Komunální zastupitelOndrej.Kallasch Zastupitele - komunalni Všechna fóra
Komunální zastupitelViktor.Mahrik Zastupitele - komunalni
Krajský zastupitelIvo.Vasicek Zastupitele - krajsti
Asistent pro administrativuElizabet.Kovaceva asistent strany
Asistent pro administrativuTobias.Esner asistent strany Všechna fóra