Přihláška do týmu

Moderátoři: Jana.Logrova, Vedouci organu, asistent strany, Krajske expertni tymy - vedouci

Jana.Logrova
Člen KS Jihomoravský kraj
Profese: Sociální pracovnice
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 31 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Přihláška do týmu

Příspěvek od Jana.Logrova »

Do tohoto vlákna prosím přidávejte své přihlášky do týmu ;)

Přihláška by měla ideálně obsahovat:

- jméno, příp. přezdívku kterou chceš používat
- priority, které Tě v rámci sociální a zdravotní oblasti nejvíce zajímají
- Tvé zkušenosti a znalosti, které s námi v rámci KETu chceš sdílet.

Zveřejnění přihlášky a (online) schůzka s garantkou znamenají, že jsi přijat*a!

Vítej na palubě :!:
Lucie.Jandova
Člen KS Jihomoravský kraj
Profese: studentka sociální práce
Dal poděkování: 59 poděkování
Dostal poděkování: 17 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihláška do týmu

Příspěvek od Lucie.Jandova »

Ahoj všem,

jmenuji se Lucie Jandová, říkejte mi Luci (třeba :D ).

Zdravotnictví je mi docela vzdálenou oblastí, ovšem sociální je mi velmi blízká. Nejvíce mě zajímá rodinná politika, především krizové situace v rodinách, bezdomovectví, vzdělávání sociálních pracovníků. Poslední z toho především kvůli tomu, že jsem sama studentkou sociální práce. Těch okruhů a oblastní je v SP obrovské množství a všechna jsou zajímavá, ale vybrala jsem! :lol:

Sama bych ráda načerpala zkušenosti od ostatních členů, kteří jsou v oboru i několik let. Mám za sebou už, dle mého názoru, dost odborných praxí a dobrovolnictví k získání určitých poznatků a zkušeností přímo z pracovišť. Ty můžu sdílet a myslím si, že mohou být užitečné.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lucie.Jandova za příspěvek:
Lukas.Dolezal
Členka MS Brno, KS Jihomoravský kraj
[email protected]
Eva.Havlova
Krajský zastupitel
Profese: majitelka kosmetického salónu
Dal poděkování: 246 poděkování
Dostal poděkování: 130 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Eva.Havlova »

Ahoj všichni,
jsem Evča Havlová. Moje hlavní priority jsou zdravotnictví (porodnictví, svobodná volba, psychika). V sociální oblasti mě zajímá propojení se vzděláváním (školky spojené s domovy důchodců, vzdělávání pro všechny)
Michaela.Nepejchalova
Administrativní odbor
Profese: sociální pracovnice
Hostuje: KS Praha
Dal poděkování: 11757 poděkování
Dostal poděkování: 5293 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michaela.Nepejchalova »

Ahoj,
já jsem Míša,
v rámci sociálních a zdravotních služeb mě nejvíc zajímají adiktologické služby a služby, které pracují s lidmi bez domova, a systém psychiatrické péče, protože jsou to velmi propojené záležitosti. Zároveň v těchto službách pracuji v Praze a v Olomouci a ráda posdílím své zkušenosti k porovnání s jihomoravskými reáliemi.

namachrovaná pani a samozvaná vůdkyně inkvizice --- 6o7 876 737 --- správce FB MRT Návykové chování
What mind-bogglingly pathetic and emotionally stunting little rules they make up. - Graham Chapman
The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing. - Edmund Burke

Bara.Malikova
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Profese: analytik pro zdravotnictví, zubní lékař
Dostal poděkování: 15 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bara.Malikova »

Ahoj,
já bych ráda byla s KETem v kontaktu hlavně za oblast zdravotnictví, abychom měli provázané úrovně sněmovní agenda/krajská :)
analytik poslaneckého klubu pro oblast zdravotnictví
pkubes
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Profese: Pracovník v sociálních službách
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 7 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pkubes »

Ahoj,

zúčastnil jsem se poslední schůzky KETu a nevědomky jsem zapomněl představit se zde na fóru, abych se mohl stát plnohodnotným členem týmu. Za což se omlouvám a pokusím se to nyní napravit.

Jmenuji se Petr Kubeš. V současné době pracuji jako pracovník přímé péče v domově pro seniory se zvláštním režimem. Předtím jsem pracoval pět let na stejné pozici, ale v "klasickém" domově pro seniory. Zajímám se o standardy v sociálních službách - není vhodné, aby klient byl na pokoji s více jak jedním uživatelem služby, také se zaměřuji, zda je dostatečný počet personálu na určitý počet klientů. Rozčilují mě administrativní činnosti, které jsou sice potřeba, ale každé zařízení má nastavený jiný systém plánování péče a individuálního plánování. Bylo by fajn podílet se na změně, která by vedla k tomu, že by všechny domovy měly sjednocenou administrativu, která by byla jednoduchá a smysluplná. Teď tomu tak není. Dále se třeba zajímám o stravování klientů, na kterém mi záleží a i v tomto ohledu by byly vhodné určité změny. V rámci KETu se chci seznámit s dalšími sociálními oblastmi, například kojenecké ústavy, hospice, nízkoprahová centra atd. Rád se podělím se svými zkušenostmi z praxe a rozšířím si znalosti z dalších sociálních oblastí. Společně zmůžeme víc a navzájem se můžeme podpořit v našich představách, které bychom mohli realizovat.

Děkuji za pozornost. Těším se na společné schůzování.

Tito uživatelé poděkovali autorovi pkubes za příspěvek:
Lucie.Jandova

Zpět na „Přihlášky do týmu“