Propagační materiály pro volby PS 2017

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Kralovehradecky kraj

Karel.Ficenec
Krajské předsednictvo
Profese: strojař
Dal poděkování: 87 poděkování
Dostal poděkování: 67 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Propagační materiály pro volby PS 2017

Příspěvek od Karel.Ficenec » 22 čer 2017, 15:36

To snad ne, pokud to jsou standartní velikosti tak L by nemusel být problém, ale XL by mělo být mnohem víc. V jakém poměru to je XL by měl být minimálně tolik jako M ( takže z 60 triček jsou 4 xl a xxl a zbytek L a taky pár M a S ), aby to nebylo jako v jednom nejmenováném marketu že tam mají spoustu S,M nějaký L a pár XL a žádný XXL.

Větší si navlíkneš vždcky i když to moc nevypadá ale menší si prostě na větší nenarveš jedině ža by byli elastický, jen to pak vypadá ještě hůř už než to velký na malím.

P.s.: Jedno XL si zamlouvám předem.
karel.ficenec(at)pirati.cz

Pavel.Bulicek
Krajské předsednictvo
Profese: Processmanager
Dal poděkování: 40 poděkování
Dostal poděkování: 176 poděkování

Příspěvek od Pavel.Bulicek » 29 čer 2017, 14:56

Hele přišlo to nějak zběsile...
Jina ksjem ti po Rojovi posílal tričko 2xl, případně ti ho směním....jedno XL ještě je...já L pořádně neoblíknu....

JInak bych byl rád kdybychom se nějak domluvili na dalších věcech na propagaci a hlavně jakým způsobem...
Pavel Bulíček

Karel.Ficenec
Krajské předsednictvo
Profese: strojař
Dal poděkování: 87 poděkování
Dostal poděkování: 67 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Karel.Ficenec » 01 črc 2017, 17:03

Vpohodě zrovna jsem měl ostřejší naladu, tričko dorazilo a 2xl jsou akorát, noviny taky mám. Takže příštý týden roznesu po okolí do schránek a pak bych se třeba stavil zas pro další kolik jich máme na kraj, abych se podle toho činil. Klidně bych udělal událost na fb získejte triko za roznos novin, když by měl někdo zájem tak každý člověk je dobrý a počításe.

9.6. asi nedorazim, ale pak další víkend bych měl být k dyspozici prostě sudý týdny, jestli budete plánovat pirátský posezení (hospody) tak jsme schopný fungovat do hradce náchoda a tady po okolí jako rychnov nový město, případně další když by se vybrali. Třeba i rozdávání novin na náměstí a podobně. Když nejsem v práci tak pak odpoledne, mám většinou čas.

A jak to je s dalšíma propagačníma předmětama, budou ještě ty tužky, žetony i když martin nepodporu a něco dalšího, ty bloky A5 by taky nebyli špatný.
Poslední věc mě ještě zajímá budou i plagáty na výlep z prahy nebo by jsme si je museli nechat udělat sami, uplně by stačilo ty obrázky jsou fb (černý na bílím a volím piráty), ale byla by škoda tam kde to není placený je nemít vylepený.
karel.ficenec(at)pirati.cz

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Královéhradecký kraj“