Jiří Prýmek

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Odbor - personalni, PKS Karlovarsky kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Jiri.Prymek
Člen KS Karlovarský kraj
Profese: Velínář
Dostal poděkování: 6 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Jiří Prýmek

Příspěvek od Jiri.Prymek » 30 dub 2018, 17:23

Ahoj

Jmenuji se Jiří Prýmek a jsem další z té rotavské bandy níže. Narodil jsem se před čtyřiceti lety v Kraslicích, vystudoval průmku - obor Automatizační technika a nastoupil do SU a.s. kde pracuji přes dvacet let dodnes, stihl jsem i základní vojenskou službu . Souběžně jsem trochu podnikal už na průmce.

Cca 13 let zpět jsem koupil pozemek v Rotavě, postavil tu dům a přestěhoval se sem z Kraslic.

K žádosti o členství mě vede čím dál menší spokojenost s vedením města i nespokojenost s politikou celostátní. Nikdy jsem nebyl členem ani žadatelem o členství v žádné politické straně, tohle je premiéra :). S Piráty jsem se setkal na seznamovací schůzce v Rotavě a na několika krajských schůzkách, kde jsem se utvrdil v tom, že má smysl se zapojit a pomáhat.

Co se týká zálib a koníčků, tak je to modelová železnice ( pro ty co znají H0 ), trochu bastlení, elektronika a samozřejmě dobrá hudba!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Prymek za příspěvky (celkem 2):
Daniela.Bila, Radek.Namestek

Radek.Namestek
Místní předsednictvo
Profese: OSVČ, vedoucí depa
Dal poděkování: 17 poděkování
Dostal poděkování: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiří Prýmek

Příspěvek od Radek.Namestek » 01 kvě 2018, 13:05

tak konečně ses rozhoupal, dobrý chlape !
Tito uživatelé poděkovali autorovi Radek.Namestek za příspěvek:
Daniela.Bila
Radek Náměstek
předseda MS Rotava
[email protected]
+420 774 359 987

Vitezslav.Adamec
Místní předsednictvo
Profese: památkář, hudebník
Dal poděkování: 9 poděkování
Dostal poděkování: 29 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vitezslav.Adamec » 02 kvě 2018, 20:42

Ahoj, Jiří.
Děkujeme za představení.
Mohl bys nám, prosím, níže odpovědět, jaký je Tvůj názor na následující témata? Nejsou žádné 100% správné odpovědi, jde jen o to udělat si představu o Tvých politických názorech.

1. Proč my a ne někdo jiný? Popiš strany, na kterými (bys) uvažoval/a, a proč jsi je zavrhl/a.
2. Jaký máš názor na legalizaci drog? Legalizoval/a bys konopí? LSD? Heroin?
3. Co si myslíš o státních dotacích? V zemědělství? V průmyslu? V ohledu na rozvoj podnikání?
4. Co si myslíš o OSA, Intergramu a autorském zákonu?
5. Kde vidíš největší díru/nebezpečí v ochraně soukromí a svých osobních údajů?
6. Kde si myslíš, že je hranice mezi svobodou projevu a rozumným omezením kvůli hanobení rasy a vyzývání k násilí?
7. Co si myslíš o imigraci do ČR?
8. Co nejvíc pálí Českou republiku?

Děkujeme za odpovědi.

Jiri.Prymek
Člen KS Karlovarský kraj
Profese: Velínář
Dostal poděkování: 6 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jiri.Prymek » 04 kvě 2018, 12:59

1. Proč my a ne někdo jiný? Popiš strany, na kterými (bys) uvažoval/a, a proč jsi je zavrhl/a.

Jelikož jsem přesvědčením demokrat, nepřipadá pro mě v úvahu KSČM ani byznys projekty jako ANO, SPD, VV atd. Dále zavrhuji ČSSD, ODS, TOP09 pro nedůvěru ( neplnění slibů, spousta kontroverzních osob v pozadí - kmotrů, lobbistů ) a u ostatních stran, které zbývají mi chybí vize a především osobnosti, které by mě přesvědčily, že mám dát hlas nebo podporu právě jim.

2. Jaký máš názor na legalizaci drog? Legalizoval/a bys konopí? LSD? Heroin?

S legalizací léčebného a rekreačního užívání konopí problém nemám, sám jsem majitelem atopického ekzému, kde konopí umí pomáhat. Jen bych nastavil mantinely asi jako u alkoholu a tabáku ( věk, místo atd ). U tvrdých drog jsem proti legalizaci.

3. Co si myslíš o státních dotacích? V zemědělství? V průmyslu? V ohledu na rozvoj podnikání?

Pokud by byly dotace užívány tak, jak byly zamýšleny, jsem pro, bohužel dnes jsou z nich spíš sociální dávky pro bohaté. Takže buď změnit systém a kontrolu a nebo zrušit.
Pokud jsem si přečetl že nejmenovaná velkopekárna z nejmenovaného holdingu získala několik set milionů dotaci a její mluvčí jí vysvětluje tím, že je třeba Čechy naučit víc jíst toustový chleba a teď už pokryjí toust.chlebem celou republiku, tak to nechápu. Naopak bych podporoval malé regionální výrobce pro zvýšení jejich konkurenceschopnosti ( pekaře, řezníky, uzenáře, zelináře atd. ).

4. Co si myslíš o OSA, Intergramu a autorském zákonu?

Tady asi nejvíc plavu, selskou logikou si myslím, že autor a vlastník něčeho by asi i nějaká práva měl mít. Na druhou stranu nerozumím poplatku při nákupu prázdných médií, kamcelářského papíru a podobně. Tady budu muset ještě trochu nastudovat :-( .

5. Kde vidíš největší díru/nebezpečí v ochraně soukromí a svých osobních údajů?

Největší problém vidím ve velmi nízké počítačové gramotnosti, skoro každý den nechápu, co se může lidem přihodit a z jakých banálních chyb. Pak asi i možnost zneužití ze strany institucí které údaje schromažďují a ukládají, případně třetích stran.

6. Kde si myslíš, že je hranice mezi svobodou projevu a rozumným omezením kvůli hanobení rasy a vyzývání k násilí?

Těžká otázka, asi skoro každý člověk občas propásne úžasnou příležitost mlčet. Pak se k tomu ale musí umět postavit. Velký problém dneška je podle mě i přehnaná korektnost někdy až absurdní.

7. Co si myslíš o imigraci do ČR?

Je tu od nepaměti, s nastavenými mantinely a kontrolou a vymáháním práva platného v naší zemi nemusí být problémem.

8. Co nejvíc pálí Českou republiku?

Nedostatek informací pramenící i z té nízké počítačové gramotnosti - z toho vyplívající rozdělení společnosti, vzestup extremismu, agrese atd.
Dále třeba mizerná dopravní infrastruktura která znepříjemňuje život skoro každému.
Vysoká míra byrokracie vždy a všude.
A asi by se dalo pokračovat dál ..
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Prymek za příspěvky (celkem 3):
Daniela.Bila, Vitezslav.Adamec, YjM

Rychlá odpověď

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Karlovarský kraj“