Přihláška

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: PKS Olomoucky kraj, Odbor - personalni

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Jakub.Burget
Příznivec Pirátů – Olomoucký kraj
Profese: právník, advokátní koncipient
Dal poděkování: 440 poděkování
Dostal poděkování: 1088 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Přihláška

Příspěvek od Jakub.Burget » 27 říj 2013, 18:25

Zdravím piráti,
Dlouhodobě sleduji vývoj této strany. Více či méně. Prvně, jsem slyšel jen o nějakém protestním hnutí, pak o buřičích na netu a nějakém spojení s the pirate bay. Legendární Kalousek a kokoti na youtube apod. Postupně jsem vás řešil víc a víc. Je to dané i tím, že dokončuji právnickou fakultu UP v Olomouc. Při studiu patentů a autorských práv jsem často měl pocit,že tady něco nehraje,pak jsem objevil OSu a koukal jsem na to jak na Janovo zjevení.. :evil: Obecně jsem liberálně založený člověk a chci co největší svobodu pro jednotlivce ( samozřejmě v mezích práv druhých). Rád cestuji, mluvím slušně anglicky, mám rád hudbu, historii a nakonec vím trošku o tom právu. Piráti mi přišli v těchto volbách jako jediná rozumná alternativa a tak to vidím i do budoucna. Rád bych se na té budoucnosti podílel. Pokud máte zájem o nové členy, ikdyž chápu,že ted po volbách to může být potenciálně nebezpečné, tak budu rád.

Jakub Burget
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Burget za příspěvky (celkem 4):
Vaclav Malek, Vojtech.Pikal, Petr.Bajgar, Vlastimil.Efraim
Mgr. Jakub Burget KSOLK !

Martin.Smida
Republikový výbor
Profese: Kompostář
Dal poděkování: 2725 poděkování
Dostal poděkování: 4841 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihláška

Příspěvek od Martin.Smida » 29 říj 2013, 10:59

Jsme rádi. Info zde: http://www.pirati.cz/ao/clen
Dál sledujte, web, fórum, nebo FB stránku https://www.facebook.com/olomoucko.pirati , brzy se objeví oznámení další schůze kam budete moci se přijít představit a nechat přijmout.
Těšíme se na vás
Zastupitel v Majetíně (od října 2014). Člen Republikového výboru (za CF od 2017)
Dříve Upgrade team, Volební výbor, místopředseda strany či předsednictvo KS OLK.
Člen mediálního odboru, člen venkovského místního sdružení Pirátská Tvrz.
Otec, manžel, režisér, herec, basák, zpěvák, textař, DJ, hráč pokeru, tenisu a nohejbalu... prostě nabito :-D

Jakub.Burget
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jakub.Burget » 29 říj 2013, 11:20

Ok, budu se těšit.

Petr.Bajgar
Příznivec Pirátů – Pardubický kraj
Profese: ,
Dal poděkování: 6914 poděkování
Dostal poděkování: 3417 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Bajgar » 31 říj 2013, 21:08

Ahoj Jakube těším se s tebou na viděnou a na zahájení naší aktivní součinnosti na setkání 7.11.

Mám na tebe a ostatní zájemce prosbu o sebepředstavení. Protože mě o toto požádal místopředseda RP, abychom prý nezapomínali na přijaté pravidlo představování nových členů na tady na fóru. Jde o to aby i další kolegové Piráti měli možnost vidět a vědět kdo jste vy zájemci o naši činnost a naši noví kolegové. Vzhledem k našemu počtu taky panuje jistá obava z infiltrace a případného nepřátelského převzetí našeho společného dlouholetého snažení.

Dík za pochopení.

Jakub.Burget
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jakub.Burget » 01 lis 2013, 13:06

Jasně, tuto obavu chápu. Není neodůvodněná.

Takže dobrá:

Je mi 25 let. Studuji PF UP. Nikdy jsem nebyl členem žádné strany. Nikdy jsem nebyl trestán. V předminulých volbách do PS jsem volil TOP 09 (podotýkám jako menší zlo/Paroubek), a poté K. S. na prezidenta. Vždy jsem byl duší liberál. Nedá se říci, že čistě pravičák, protože zastávám názor, že A. Smith (V. Klaus) a jeho neviditelná ruka v našem prostředí spíš řádí, než motivuje. Jsem však proti systému, který podporuje lenost. Vždy jsem se zajímal o veřejné dění, a proto mi nadávání u piva už nestačí. ČR má obrovský potenciál (vzdělanost, geografická poloha, tradice v prům. odvětví, relativně levnou prac. sílu..etc.) ,a proto mi není jedno, když se to nevyužívá,ale zneužívá. Důvod pro zájem o pirátské myšlenky viz. první text. Jsem mladý, tvrdohlavý,ale chci diskutovat a konečně tady s tím něco udělat. Rád odpovím i na další věci,ale momentálně mě nic nenapadá...:-) Zbytek asi na schůzi..
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Burget za příspěvky (celkem 3):
Martin.Smida, Petr.Bajgar, Vojtech.Pikal

Petr.Bajgar
Příznivec Pirátů – Pardubický kraj
Profese: ,
Dal poděkování: 6914 poděkování
Dostal poděkování: 3417 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Bajgar » 01 lis 2013, 19:35

Děkuji ti Jakube za tvoje sebepředstavení a doufám, že budeme společeně i s dalšími kolegy Piráty efektivně spolupracovat na tom, aby se potenciál mladých lidí jako jsi ty a tisice mladších i starších mohl v naší zemi svobodně rozvíjet. Nebude to jednoduché protože se naše zdejší společenství nemělo kdy a od koho se naučit jak se starat o svoje normální lidské-občanské záležitosti, lidé jako by se odnaučili přirozeně efektivně spolupracovat, takže se to musíme učit sami mezi sebou navzájem a společně. Bez toho totiž budeme pouze otroky ve vlastní zemi.

Při tomto jsme ve velké výhodě, protože nám jde o mnohem více než jen o křečkování, jako dnes ještě spoluobčany terorizujícím hrabivcům. Naše motivace je tedy mnohem silnější a jde tedy o to jak efektivně budeme umět zacházet s možnostmi a prostředky které máme k dispozici.

Nedávnou i když zmatečně vedenou kampaní jsme především díky nasazení dobrovolníků dokázali, že můžeme a umíme s pár tisícovkami konkurovat seskupením s neomezenými finančními fondy.

Mám za to, že naší nejsilnější zbraní a nástrojem jsou naše schopnosti pracovat s informacemi a efektivní spolupráce díky moderním informačním technologiím.

Těším se Jakube brzy na viděnou
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Bajgar za příspěvek:
Jakub.Burget

Vojtech.Pikal
Profese: poslanec, informatik
Dal poděkování: 27007 poděkování
Dostal poděkování: 19790 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojtech.Pikal » 20 lis 2013, 01:21

Jakub je již plným člene a plně se zapojil do činnosti sdružení.
Lock
člen RV, AO, PO, ZO, FT a předsedající CF;
místopředseda sněmovny a poslanec za Olomoucký kraj, člen AO OlK
Profil|fb| Tel: 776635258

Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Olomoucký kraj“