Členský podnět - zahájení jednání o odvolání Magdaleny Daňkové z fce předsedy MS Plzeň

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů místního sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, Predsedajici, PKS Plzensky kraj, PMS Plzen

Pravidla fóra
  • Na tomto fóru se vyhlašují závazná hlasování místního fóra. Hlasovat mohou pouze členové místního sdružení.
  • Do tohoto fóra vidí a přispívají členové místního sdružení a jeho registrovaní příznivci (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.

Hlasování o vyvolání hlasování odvolání Magdaleny Daňkové z funkce předsedy MS

PRO hlasování o odvolání

19
73%

PROTI hlasování o dovolání

5
19%

ZDRŽUJI SE

2
8%

Celkem hlasujících: 26 - Celkem hlasů: 26

Olga.Sejrkova
Místní předsednictvo
Profese: Sales coordinator
Dal poděkování: 160 poděkování
Dostal poděkování: 122 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Členský podnět - zahájení jednání o odvolání Magdaleny Daňkové z fce předsedy MS Plzeň

Příspěvek od Olga.Sejrkova »

Vážení členové a příznivci!

Vzhledem k tomu, že se mi nepodařilo přesvědčit v "soukromých" kruzích předsednictva Magdalenu Daňkovou aby odstoupila z funkce předsedy MS Plzeň,
hledám podporu u vás - členů MS

Odůvodnění:
od zvolení do funkce předsedy MS Plzeň neplní dostatečně své povinnosti předsedy

má časté absence na schůzích
nečte zápisy ze schůzí a nebývá na schůze dostatečně připravená
brzdí svým nezájmem o dění a neaktivitou přijímání nových členů
neúčastní se dlouhodobě aktivně dění v MS, nepodniká kroky k vylepšení MS
nedostatečná komunikace se členy MS, někteří členové se sami komunikaci s ní vyhýbají
svým nevhodným chováním a způsobem jednání zapříčinila vypovězení spolupráce mediální spojky Libora Janíčka s MS, což vnímám jako pomyslnou poslední kapku
Dále:
Jejím hlavním přínosem směrem k MS bylo v květnu 2021 vytvoření tabulek “harmonogram schůzí”, tedy 4 měsíce po zvolení do funkce.
Pro mě osobně je nekompetentní k vedení lidí, po setkání s nesouhlasem nezvládá slušnou a vyzrálou komunikaci, následně jedná emotivně, prohlubuje konflikty a znemožňuje konstruktivní jednání. Jakoukoliv i věcnou kritiku názorů a nápadů přenáší do osobní roviny a vytváří konflikt.

Místní sdružení potřebuje aktivního člověka s vůdčími vlastnostmi a dobrou komunikací. Zvláště v této době, kdy nás čeká hodně práce, spolupráce ve volbách a je plánována zvýšená četnost mediálních výstupů.

Z těchto výše zmíněných důvodů hledám podporu členů k vyvoláníhlasován o odvolání Mgr. Magdaleny Daňkové z pozice předsedy MS Plzeň

Prosím o hlas PRO/PROTI zahájení hlasování o jejím skončení ve fci předsedy MS Plzeň

Děkuji za přečtení

Olga Sejrková

Mgr. Olga Sejrková
tel: +420 777 102 770
[email protected]

místopředsedkyně MS Plzeň, člen dozorčí rady holdingu nemocnic plzeňského kraje

Mgr. Olga Sejrková
[email protected]

1. místopředsedkyně MS Plzeň, člen dozorčí rady holdingu nemocnic plzeňského kraje
Jiri.Rezek
Republikový výbor
Profese: výzkumný pracovník
Dal poděkování: 1680 poděkování
Dostal poděkování: 2635 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Členský podnět - hlasování o odvolání Magdaleny Daňskové z fce předsedy MS Plzeň

Příspěvek od Jiri.Rezek »

Myslím, že čisté formálně je podnět pouze o tom, zda bude zahájeno jednání o odvolání,tj. nyní se nehlasuje o vlastním odvolání/neodvolani

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Rezek za příspěvky (celkem 3):
Marek.Habrun, Roman.Sedlacek, Dalibor.Zahora
člen RV, tel.: 72tri 175 03devet
Olga.Sejrkova
Místní předsednictvo
Kontaktovat uživatele:

Re: Členský podnět - hlasování o odvolání Magdaleny Daňskové z fce předsedy MS Plzeň

Jiri.Rezek píše: 14 čer 2021, 14:14

Myslím, že čisté formálně je podnět pouze o tom, zda bude zahájeno jednání o odvolání,tj. nyní se nehlasuje o vlastním odvolání/neodvolani

Ano vím.

Za mě je důležité sdělit důvody už teď.

Olga

Tito uživatelé poděkovali autorovi Olga.Sejrkova za příspěvek:
Roman.Sedlacek

Mgr. Olga Sejrková
[email protected]

1. místopředsedkyně MS Plzeň, člen dozorčí rady holdingu nemocnic plzeňského kraje
Jiri.Rezek
Republikový výbor
Profese: výzkumný pracovník
Dal poděkování: 1680 poděkování
Dostal poděkování: 2635 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jiri.Rezek »

Olga.Sejrkova píše: 14 čer 2021, 14:23
Jiri.Rezek píše: 14 čer 2021, 14:14

Ano vím.

Za mě je důležité sdělit důvody už teď.

Olga

O tom žádná, ale o hlasování by se mělo jmenovat správně, protože nyní si lidé mohou myslet, že hlasují přímo o odvolání, což není pravda....

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Rezek za příspěvky (celkem 2):
Olga.Sejrkova, Dalibor.Zahora
člen RV, tel.: 72tri 175 03devet
Martin.Kucera
Republikové předsednictvo
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2262 poděkování
Dostal poděkování: 31157 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Členský podnět - hlasování o odvolání Magdaleny Daňkové z fce předsedy MS Plzeň

Příspěvek od Martin.Kucera »

Čiste prakticky bych v tomhle případě volil spíš převolbu než odvolání.

A ohledně názvu podnětu (a otázky v anketě) má Jirka pravdu.
Navíc v anketě chybí možnost Zdržuji se, která by u podnětu na zahájení jednání být měla.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 2):
Olga.Sejrkova, Dalibor.Zahora
tel.: +420 778 702 711; (NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM)
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová
Magda.Dankova
Člen KS Plzeňský kraj
Dal poděkování: 150 poděkování
Dostal poděkování: 216 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Členský podnět - hlasování o odvolání Magdalény Daňkové z fce předsedy MS Plzeň

Příspěvek od Magda.Dankova »

Vzhledem k tomu, že je tady podnět k mému odstoupení ráda bych vyjádřila i svůj pohled na celou situaci.

Vážení členové a příznivci!
Vzhledem k tomu, že se mi nepodařilo přesvědčit v "soukromých" kruzích předsednictva Magdalenu Daňkovou aby odstoupila z funkce předsedy MS Plzeň,

Ano, dnes v chatu PMP v půl šesté ráno.

hledám podporu u vás - členů MS
Odůvodnění:
od zvolení do funkce předsedy MS Plzeň neplní dostatečně své povinnosti předsedy

má časté absence na schůzích

Máme 3 typy schůzí
1.Setkání zájemců o členství. Můj původní návrh byl střídání. Nakonec to vedu. Třikrát jsem to vedla. Jednou to vedla Olga.
2.Interní schůze. Nejsem si vědoma, že bych chyběla často. Vzhledem k tomu, že potřebuji odhlasovat věci, musím být přítomna. Viz. zápisy ze schůzí. Většinu jsem psala.
3.Schůze MS Plzeň. Dohodli jsme se na střídání. Na 1 jsem nebyla. Jednu jsem vedla a na minulé jsem byla část, pak jsem musela odejít.

nečte zápisy ze schůzí a nebývá na schůze dostatečně připravená

Ano, na 1 interní schůzi jsem nebyla a zeptala se, co se projednávalo. Zápis nikdy není 100%. Jinak většinu zápisů píšu, takže...

brzdí svým nezájmem o dění a neaktivitou přijímání nových členů

Máme schválená pravidla. Setkání se zájemci o členství 1 měsíčně, naplánováno do listopadu. V den setkání zároveň by měla probíhat debata o přijetí apod. Vytvořila jsem tabulku, kterými kroky, kdo prošel. Franta doplnil další sloupečky s konkrétními datumy. Olga kritizovala, co ji tam chybí. Má také práva jako editor, ale nedoplnila nic.
Zároveň jsem doplnila harmonogram a okruhy otázek podle jiných MS v České republice.

Olga bez vědomi všech členu v předsednictvu vyhlásila hlasování o členech. Bez vědomí všech v předsednictvu svolala schůzi.
Nastavením pravidel by se to nemělo opakovat. Ale jedná a jednala sólo.

neúčastní se dlouhodobě aktivně dění v MS, nepodniká kroky k vylepšení MS

Harmonogram schůzí MS Plzen, interních nebo setkání zájemcú o členství a pravidel předsednictva jsem mohla prohlasovat až po příchodu Franty Hagary. Jelikož Olga ani Marek harmonogram nechtěli a hlasování často končilo plichtou, když jsem navrhovala jakkýkoliv systém. Takže proto zpoždění.

nedostatečná komunikace se členy MS, někteří členové se sami komunikaci s ní vyhýbají

Je to poprvé po 6 letech, kdy nejsem ve volebním týmu a nekandiduji. Víkendy trávím s rodinou nebo přítelem. Takže pokud jsou akce o víkendu, bohužel jsem mimo ČR. Ráda se akcí budu zúčastňovat, pokud mi práce a rodinný život dovolí.

svým nevhodným chováním a způsobem jednání zapříčinila vypovězení spolupráce mediální spojky Libora Janíčka s MS, což vnímám jako pomyslnou poslední kapku

Tady by chtělo se vyjádřit v čem nevhodně jsem se chovala. Protože si toho sama nejsem vědoma.
Minulý týden jsme jako předsednictvo včetně Olgy napsali mediální spojce doporučení ohledně postování na fb. Čekala jsem diskuzi, komunikaci. Místo přišel email, že odmítá pro MS Plzeň kvůli mě.
Zde je text emailu po kterém se rozhodl pro MS Plzeň nepracovat:

Magdaléna Daňková [email protected]

st 9. 6. 17:37 (před 5 dny)

komu: Libor, [email protected], frantisek.hagara, Krejčí, michal.ertl, Milan

Ahoj Libore,

jako předsednictvo MS Plzeň jsme se dohodli na tyto změny.

1. Předsednictvo spolurozhoduje o postování a obsahu článků obvodu i města spolu s MS a MP. Tomu předchází souhlas zastupitelského klubu.

2. Prosíme o zaslání šablon, mediálního plánu.

3. Případné opravy či doplnění textu nejdříve konzultuje MS individuálně s autorem.

4. Výstupy se zastupitelstva budou sdíleny do 2 dnů od konání zastupitelstva (nebo od přijetí podkladů od autora).

Prosíme o součinnost a zpětnou vazbu do konce týdne. (btw Olgy Sejrkové věta)

S pozdravem

MD a předsednictvo MS Plzeň[/i]

Jako předsedkyně jsem okamžitě kontaktovala krajského předsedu i Milana Chaloupku.
Pokud se situace neuklidní, chci žádat o prostředky na jinou Mediální spojku.
Jinak mohu doložit, že jsem zaslala předtím 2 emaily, kdy žádám o šablony a mediální plán a třikrát jsem se pokoušela Janíčkovi neúspěšně volat. Co je to na tom nevhodného? Aby nedocházelo k postování za tři týdny, mrtvému twitteru nebo ig. Pro mě je důležitá komunikace.

Dále:
Jejím hlavním přínosem směrem k MS bylo v květnu 2021 vytvoření tabulek “harmonogram schůzí”, tedy 4 měsíce po zvolení do funkce.
Viz. výše.
Pro mě osobně je nekompetentní k vedení lidí, po setkání s nesouhlasem nezvládá slušnou a vyzrálou komunikaci, následně jedná emotivně, prohlubuje konflikty a znemožňuje konstruktivní jednání. Jakoukoliv i věcnou kritiku názorů a nápadů přenáší do osobní roviny a vytváří konflikt.
.

Tady vidím projekci Olgy. Je mi to líto
Ostatní místopředsedové mohou potvrdit kolik vulgarit, křičení a nenávistných vět Olga často říká a píše. Až dokonce vznikl návrh na pravidlo, že v takovém případě bude člověk vypnut nebo vyjmut z konverzace. Pak je zpětně maže např. “nesnáším lidi v předsednictvu, co hovno dělaj a jejich poskoky.” nebo je tam nechá. Většinou jde o nadávky a útoky, které ani nemají nic společného s vedení MS Plzeň ani nejsou pravdivé. ”Nepřipravuješ se na schůze z magistrátu” apod. Většina lidí z předsednictva jí upozorňuje soustavně, že jiný názor je ok, ale vulgarity a útoky a křičení mimo téma do konstruktivní konverzace nepatří. Ale stále pokračuje. Sama přiznala, že jí to spadlo do osobní roviny. Je mi to líto.

Místní sdružení potřebuje aktivního člověka s vůdčími vlastnostmi a dobrou komunikací. Zvláště v této době, kdy nás čeká hodně práce, spolupráce ve volbách a je plánována zvýšená četnost mediálních výstupů.
Z těchto výše zmíněných důvodů hledám podporu členů k hlasován o odvolání Mgr. Magdaleny Daňkové z pozice předsedy MS Plzeň
Prosím o hlas PRO/PROTI zahájení hlasování o jejím skončení ve fci předsedy MS Plzeň
Děkuji za přečtení
Olga Sejrková
Mgr. Olga Sejrková
[email protected]
místopředsedkyně MS Plzeň, člen dozorčí rady holdingu nemocnic plzeňského kraje

Tito uživatelé poděkovali autorovi Magda.Dankova za příspěvek:
Robert.Magni
I am not what You think I am. You are what You think I am. = = = = :}
Tomas.Pastircak
Člen KS Jihomoravský kraj
Profese: Informatik, student práv
Dal poděkování: 486 poděkování
Dostal poděkování: 2542 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Členský podnět - zahájení jednání o odvolání Magdaleny Daňkové z fce předsedy MS Plzeň

Příspěvek od Tomas.Pastircak »

Ještě procesně dodám, že přidáním možnosti Zdržuji se se smazaly hlasy odevzdané dříve, nechť to prosím vezme v úvahu kdokoliv již pro nebo proti podnětu hlasoval.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Pastircak za příspěvek:
Olga.Sejrkova
Bojovník za méně argumentů ad hominem
Vladimira.Janovcova
Člen KS Plzeňský kraj
Profese: pedagog
Dostal poděkování: 13 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Členský podnět - zahájení jednání o odvolání Magdaleny Daňkové z fce předsedy MS Plzeň

Příspěvek od Vladimira.Janovcova »

Jsem proti. Myslím, že Mgr. Magdaléna Daňková je člověk na svém místě. Rozhodně vůdčí ani týmové kompetence nepostrádá. Naopak.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Vladimira.Janovcova za příspěvek:
Robert.Magni
Frantisek.Hagara
Místní předsednictvo
Dal poděkování: 480 poděkování
Dostal poděkování: 298 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frantisek.Hagara »

Tento podnět nepodporuju. Abychom odvolávali předsedkyni místního sdružení na základě nějakých lží a značně subjektivních pocitů, které tady prezentuje navrhovatelka, která v předsednictvu působí tak, že téměř vše odmítá, projevuje se vulgárně, na ostatní útočí a je plná nenávisti, kterou se jí ani nedaří skrývat, to mi opravdu nepřijde v pořádku. Sám jsem si od ní dnes vyslechl několik urážek v chatu místního předsednictva, ale nejsem tak naivní, abych od ní čekal nějakou omluvu. Jsem z toho jejího chování velice zklamán a dokud jsem nebyl v předsednictvu, tak bych nikdy neuvěřil, že je vůbec možné, aby se ona projevovala tímto způsobem.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Frantisek.Hagara za příspěvky (celkem 2):
Robert.Magni, Magda.Dankova
zastupitel na MO Plzeň 1 • člen Finančního výboru na MO Plzeň 1 • člen Komise pro bezpečnost a veřejný pořádek na MO Plzeň 1 • člen Komise pro bezpečnost, protidrogová a prevence kriminality města Plzně • mail: [email protected] • telefon 6o4665o97
OFFTOPIC Děda kouká z okna paneláku a říká: „Ti studenti jsou dneska tak chudý, že kouřej jednu cigaretu v pěti lidech a ještě se tomu smějou.“
Olga.Sejrkova
Místní předsednictvo
Kontaktovat uživatele:

Frantisek.Hagara píše: 14 čer 2021, 19:07

Tento podnět nepodporuju. Abychom odvolávali předsedkyni místního sdružení na základě nějakých lží a značně subjektivních pocitů, které tady prezentuje navrhovatelka, která předsednictvu působí tak, že téměř vše odmítá, projevuje se vulgárně, na ostatní útočí a je plná nenávisti, kterou se jí ani nedaří skrývat, to mi opravdu nepřijde v pořádku. Sám jsem si od ní dnes vyslechl několik urážek v chatu místního předsednictva, ale nejsem tak naivní, abych od ní čekal nějakou omluvu. Jsem z toho jejího chování velice zklamán a dokud jsem nebyl v předsednictvu, tak bych nikdy neuvěřil, že je vůbec možné, aby se ona projevovala tímto způsobem.

Františku,

Proti takovým útokům se lze bránit jedině tak, že na ně nebudu reagovat. Myslím, že jsem za tu dobu u Pirátů měla možnost jednat s většinou členů, jak při organizování akcí, tak v osobní rovině. A tak věřím tomu, že sami zváží co by mohla být pravda a co ne.

Za svým odůvodněním si stojím, a mým zájmem je fungování MS jako celku.

Olga

Tito uživatelé poděkovali autorovi Olga.Sejrkova za příspěvky (celkem 2):
Roman.Sedlacek, Robert.Magni

Mgr. Olga Sejrková
[email protected]

Zpět na „Místní fórum Plzeň“