Grafika [psychotropní]

Moderátor: Michal.Ketner

Zdenek Strnad
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: x
Dal poděkování: 141 poděkování
Dostal poděkování: 827 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Grafika [psychotropní]

Příspěvek od Zdenek Strnad » 02 zář 2015, 08:54

Jakub.Nepejchal píše:Souhlasím s Martinem, že logo by tam někde být mělo (já si teda ani nevšim, že tam není).

Zdenek: Ten text je pořád stejný, je to naše programová komponenta o psychotropních látkách.
A neměnilo se to ani trošku? V tom případě beru zpět tu část o změně. Nicméně je to napsaný dobře.

Janka.Michailidu
Profese: student biotechnologie léčiv
Dal poděkování: 2209 poděkování
Dostal poděkování: 4158 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Janka.Michailidu » 02 zář 2015, 09:32

Zdenek Strnad píše:Je to pouze můj dojem, nebo je ten text na zadní straně daleko realističtější než byl před rokem?

Grafiku nehodnotím, protože nejsem grafik. Za texty ale tleskám.

Tak to vypadá, Zdeňku, že se za ten rok tvoje vnímání toho, co je realistické, přiblížilo pirátskému programu! Za to jsme rádi :fet:

K ostatním: Logo se pokusím zapracovat :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Janka.Michailidu za příspěvek:
Zdenek Strnad
≖‿≖ 7▼7▼6 8▼6▼6 3▼1▼6 ≖‿≖

Zdenek Strnad
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: x
Dal poděkování: 141 poděkování
Dostal poděkování: 827 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenek Strnad » 02 zář 2015, 11:20

Janka.Michailidu píše:
Zdenek Strnad píše:Je to pouze můj dojem, nebo je ten text na zadní straně daleko realističtější než byl před rokem?

Grafiku nehodnotím, protože nejsem grafik. Za texty ale tleskám.

Tak to vypadá, Zdeňku, že se za ten rok tvoje vnímání toho, co je realistické, přiblížilo pirátskému programu! Za to jsme rádi :fet:

K ostatním: Logo se pokusím zapracovat :)
:) At je to tak či tak, jsem rád.

Janka.Michailidu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Janka.Michailidu » 02 zář 2015, 12:00

Tak jsem to předělala.. ale už mě to do hajzlu fakt nebaví.
Janka.Michailidu píše:Může mi někdo říct, kdo dával dohromady logotypy a proč má jediné .svg s naším logotypem useknuté Pčko v "pirati.cz"?

Prostě.. kde mám vzít relevantní materiál na tvorbu filtrů, to fakt netušim...... :evil:

to "p" je tam ustřihnuté a já se tady teď nebudu bavit další hodinu s tím, že budu tvořit nový logotyp a nahrávat ho na wiki.. pardon, ale už na to nemám nervy
Přílohy
filtry_kanabinoidy_slogama.pdf
(862.31 KiB) Staženo 64 x
Tito uživatelé poděkovali autorovi Janka.Michailidu za příspěvky (celkem 3):
Ondrej.Profant, Dominika.Michailidu, Jan.Novak

Adam.Skorepa
Asistent senátora
Profese: živnostník
Dal poděkování: 1042 poděkování
Dostal poděkování: 8723 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adam.Skorepa » 02 říj 2015, 23:24

Bump?

Chtěl bych se zeptat, jak se to tedy provede s filtry. Rovněž by se nám na sklad hodily i papírky. Možná to řeším ve špatném vlákně, ale bylo by vhodné udělat větší zásobu (ať se to pak neřeší opět pár týdnů před MMM). V rozpočtu MO je ještě docela velká rezerva a nemyslím si, že by proti tomuto druhu propagačních materiálů někdo něco namítal... ale asi by se hodila součinnost při přípravě objednávky.
Author Sensei Tyrant Pervert

Janka.Michailidu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Janka.Michailidu » 03 říj 2015, 13:23

jak SE to provede..

hodily by SE papírky.

well, dokud jsem se opětovně po x-té neozvala, že je potřeba to řešit, tak sem MO ani nepáchlo (včetně svého vedoucího, který umí akorát prohlašovat, že nic neděláme) (martina š. z toho vyjímám, ten se s námi baví od začátku velice zúčastněně).

takže o součinnosti které ze zúčastněných stran tady mluvíš? asi o té vaší.

k věci:
napadlo mě, že by bylo hezké mít ty filtry z konopného papíru, akorát jako nejsem odborník na papírenský průmysl a netuším moc, kde se zeptat.. takže pokud by měl někdo nápad, budu ráda.

papírky nevim, kde řešit. můžu tu informaci zkusit poptat v legalizaci, jelikož ti už svoje potištěné papírky měli.
(POZOR, tady je velký prostor pro error. pokavaď budou ty papírky špatné kvality (nevhodný druh papíru, špatné lepidlo apod.), udělají nám velice negativní službu. takže radím buď se na papírky vysrat, nebo mít kvalitu fakt podchycenou. <-a s tím, jak důkladně a skvěle jsou v téhle straně zadávány zakázky, bych se tomu radši vyhla. (ne, já nejsem expert na zadávání zakázek a ani si na to hrát nebudu)

Adam.Skorepa
Asistent senátora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adam.Skorepa » 03 říj 2015, 13:42

Ne, mluvím o součinnosti psychotropních látek, jejichž garant zřejmě neexistuje.

Takže jinak: Jsi ochotna se mnou vyřešit ty praktické věci ohledně objednávky? Tzn. poptat se přes Roberta a jiné legalizátory na možnosti pořízení filtrů a papírků dle Tvých požadavků? Já se v MO pokusím dohodnout peníze a případně je potvrdit u RP (k tomu ale taky potřebuji nějaký odhad, že). Když už jsi tak hezky vypíchla, že "se" to neudělá.

OFFTOPICZakázky je možné zadat bez problémů, to jen jeden člověk je tu vždycky kazí...

Janka.Michailidu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Janka.Michailidu » 03 říj 2015, 13:52

Adam.Skorepa píše:Ne, mluvím o součinnosti psychotropních látek, jejichž garant zřejmě neexistuje.

Takže jinak: Jsi ochotna se mnou vyřešit ty praktické věci ohledně objednávky? Tzn. poptat se přes Roberta a jiné legalizátory na možnosti pořízení filtrů a papírků dle Tvých požadavků? Já se v MO pokusím dohodnout peníze a případně je potvrdit u RP (k tomu ale taky potřebuji nějaký odhad, že). Když už jsi tak hezky vypíchla, že "se" to neudělá.

OFFTOPICZakázky je možné zadat bez problémů, to jen jeden člověk je tu vždycky kazí...

je mi úplně jedno, jestli existuje nebo neexistuje garant. já tady tvořila grafiku, nechala si ji připomínkovat a dotáhla ji do konce. tys do včerejška ani nevěděl, že tohle vlákno existuje, tak kurva ukonči to divadlo a bav se se mnou normálně, nebo se o tom nebudeme bavit vůbec. mně je to nakonec u prdele. jsem stále na hranici toho přestat dělat pro piráty cokoliv, takže si jen posluž a dělej, jak myslíš.

Takže jinak:
filtry objednává tobias stále v té jedné tiskárně. to, o co se jedná je papír. čteš vůbec co píšu, nebo prostě jen vymýšlíš, jak se nejvíc blýsknout svojí odpovědí? Poptat u roberta pořízení papírků můžu, ale jak jsem TAKY PSALA, já nejsem expert na zadávání těchle zakázek <-nevím, jaké parametry mají správné papírky a kontakt na nikoho v OCB nemám. proto jsem opět psala, že (za mě) bych se na to radši vysrala.

a na závěr? fakt mě nebaví s tebou jednat přes forum.. fucking boring as hell, tvoje vyumělkovaná arogantní póza..

OFFTOPICObrázek

Adam.Skorepa
Asistent senátora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adam.Skorepa » 03 říj 2015, 13:59

Janka.Michailidu píše:
Takže jinak:
filtry objednává tobias stále v té jedné tiskárně. to, o co se jedná je papír. čteš vůbec co píšu, nebo prostě jen vymýšlíš, jak se nejvíc blýsknout svojí odpovědí? Poptat u roberta pořízení papírků můžu, ale jak jsem TAKY PSALA, já nejsem expert na zadávání těchle zakázek <-nevím, jaké parametry mají správné papírky a kontakt na nikoho v OCB nemám. proto jsem opět psala, že (za mě) bych se na to radši vysrala.
Tak AŽ se poptáš, dej vědět. Na papír na filtry (samozřejmě, že čtu, co píšeš, pamatuji si to ještě ze včera) i na papírky.

OFFTOPICA zbytek toho breku sis mohla odpustit. Na základě naší včerejší dohody jsem Ti bumpnul vlákno, aby se něco začlo dít. Poser se z toho, jestli Ti to udělá radost.

Janka.Michailidu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Janka.Michailidu » 03 říj 2015, 14:02

seru na to :) domluv si to s tobiasem i s robertem sám. OFFTOPICa můžeš být kurva vděčný, že máš aspoň co tisknout, protože jinak bys měl úplné hovno.
Adam.Skorepa píše:Poser se z toho, jestli Ti to udělá radost.
i did.
Obrázek

Rychlá odpověď

Odpovědět

Zpět na „Psychotropní látky“