Klára Rychtaříková

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Odbor - personalni, PKS Ustecky kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  • Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  • Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  • V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Klara.Rychtarikova
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Profese: student
Dal poděkování: 85 poděkování
Dostal poděkování: 82 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Klára Rychtaříková

Příspěvek od Klara.Rychtarikova » 11 lis 2014, 19:27

Ahoj všem,

i když jsem se s většinou z vás seznámila osobně, zde je alespon krátké přiblížení toho, kdo vlastně jsem.

Jmenuji se Klára Rychtaříková, je mi 21 let a pocházím z malebné Kadaně, o kterou by mělo být v nejbližší době rozšířeno MS Žatec. Odmaturovala jsem na Obchodní akademii v Kadani, nyní jsem studentkou katedry hudební výchovy pedagogické fakulty Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ustí nad Labem.

V posledních pěti letech jsem pracovala jako průvodkyně v Městském muzeu v Kadani a zároven jsem byla angažována v radě pro organizaci kulturních akcí v našem městě - to vše pod záštitou Kulturních zařízení Kadan. Nějakou dobu jsem taktéž tvořila články pro kadanské Infocentrum, které napomáhaly k celkovému PR města.

Mým největším koníčkem, ale také další formou obživy je hudba - vypomáhám v kapele, která hraje výhradně na plesech, ale jsem také členem kadanské populární dechovky.. :) studovala jsem též na konzervatoři v Teplicích, kterou je bohužel ze zdravotních důvodů nemohla dokončit, a tak je ze mne jen ekonom :D ..

Slibuji aktivní učast při organizování veškerých Pirátských akcí at už v Kadani, nebo kdekoli jinde. V mých schopnostech je samozřejmě také pomoc s jakoukoli administrativou, psaním článků a dalšími podobnými věcmi.

Pirátské myšlenky jsou mi více než sympatické, s politikou jak v celém státě, tak hlavně v našem městě jsem více než nespokojena, i proto jsem se rozhodla, že nebudu jen nadávat, ale také činit.

Pokud by tu komukoli jakákoli informace chyběla, ráda ji doplním ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Klara.Rychtarikova za příspěvky (celkem 4):
Ivana Hudcova, Radek.Holodnak, Vit.Konecny, Lukas.Blazej

Radek.Holodnak
Člen KS Ústecký kraj
Profese: filozofický antropolog
Dal poděkování: 1406 poděkování
Dostal poděkování: 2021 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Klára Rychtaříková

Příspěvek od Radek.Holodnak » 11 lis 2014, 22:25

Klára byla místním sdružením Žatec přijata na členské schůzi 1. 11. 2014 v Žatci.

Rychlá odpověď

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Žatec - Louny“