Zápisy ze schůzí MS Kolín

Moderátoři: PKS Stredocesky kraj, PMS Kolin

Martin.Polak
Místní předsednictvo
Profese: polygraf
Dal poděkování: 277 poděkování
Dostal poděkování: 516 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zápisy ze schůzí MS Kolín

Příspěvek od Martin.Polak » 09 říj 2019, 22:51

Další akce které nebyly schůze, ale byl v nich debatní potenciál.

Středa 8. května 2019 v 13:00 až 16:00 - Jan Lička - kandidát do Evropského parlamentu v Kolíně.
Jan Lička byl hlavní tváří našeho propagačního stánku. Podporu mu dělala část MS Kolín a Kutná Hora a KoKS.
Nejvíce povedená propagační akce v historii MS Kolín.
licka.jpg
Čtvrtek 23. května 2019 v 19:00 až 22:00 - Koncert pro Evropu
Placená kapela hrála dobře, ale publikum nepřišlo. Toto je pro mne impuls nepořádat už další hudební akce. V Kolíně je až moc kulturních akcí a pořádat další je jako nosit sovy do Atén.

AKCE PO VOLBÁCH

Pátek 7. června 2019 v 18:00 až 21:00 - Pirátský starosta Prahy 11 v Kolíně
Účast tří delegátů z Prahy 11 se vyrovnala účasti účastníků z Kolína. Počet účastníků postupně stoupal stejně jako nálada na tomto setkání.
Probíhalo vzájemně vyměňování nápadů a inspirací a údivů, že v některých věcech je Praha 11 opožděná (počet knihobudek na výměnu knih) a v některých je hodně napřed - metro kupříkladu. ;-)
Praha 11 nás informovala o svém vlastním Pirátském centru a zasvětila nás do praktické politiky.

Pátek 19. července 2019 v 18:00 až 21:00 - 5. Schůze MS Kolín v roce 2019

Velice lidnatá schůze na které se díky velkému počtu lidí nic nevyřešilo. Proto jsem navrhl aby se hlavní bod schůze převedl do sdíleného dokumentu kam napíšeme, čemu se chceme věnovat po zbytek roku v rámci Pirátské strany.
Vznikl dokument o 11 stranách který je dílem Martina Kokeše, Cyrila Kokyho staršího který jsem četl jen já sám a okomentoval.
Na této schůzi jsem osobně navrhl panu Mgr. Koky Cyril, MPA aby se ucházel o post kandidáta do senátu za Pirátskou stranu. Vzal si čas na rozmyšlenou a tento návrh nakonec přijal a následně v primárních volbách byl zvolen.
Na tuto schůzi dorazil uchazeč o členství Martin Čech z Kouřimi, který se už pak neozval. Tak silný dojem jsme na něj udělali. :/
Na akci přišel opět starosta Prahy 11 a přivedl sebou později dva odborníky na obor zemědělství. Bohužel jména jsem si nepoznamenal ale v případě nutnosti je mohu zajistit.
Přišli nám nabídnout sponzorský dar na propagaci strany a to konkretně tisíce nestandardních vajec na vaječnou bitvu na náměstí.
Nápad nás z počátku zaujal svou neotřelostí, ale nakonec byl skoro jednohlasně smeten se stolu.
Ačkoliv se nemohou nestandardní vejce prodávat tak i přesto se nám to zdálo jako plýtvání jídlem a nehledě na to, že taková vaječná bitva v létě by vzešla ve velké nepříjemnosti při úklidu.
OFFTOPIC(Ačkoliv to může přijít čtenáři naprosto šílené, tak tato debata proběhla v návaznosti na turnaj v plážovém fotbale na náměstí. Písek na náměstí samozřejmě nemáme a proto bezpočet nákladních vozů ten písek muselo na náměstí přivézt a odvézt. Což je taky naprostá zhůvěřilost, stejně jako letní koulovačka také na náměstí kterou pořádala stavební spořitelna)
pirka.jpg
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Polak za příspěvek:
Jiri.Snizek
Předseda MS Kolín | Držitel titulu "nezvolený" ve volbách 2010, 2017 a 2018. :-)

Zpět na „Místní předsednictvo Kolín“