Lukáš Wagenknecht

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátor: PKS Praha

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Mikulas.Ferjencik
Vedoucí mediálního odboru
Profese: student
Dal poděkování: 10813 poděkování
Dostal poděkování: 17322 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Lukáš Wagenknecht

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik » 10 říj 2019, 01:43

Jak se to vyvíjí? Máš šanci mít pořadové číslo 1000 (dnes máme 997 členů).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Ferjencik za příspěvek:
Lukas.Wagenknecht
Pirátský poslanec za Pardubický kraj. [email protected], 737 943 770

Lukas.Wagenknecht
Příznivec Pirátů – Praha
Profese: auditor
Dal poděkování: 44 poděkování
Dostal poděkování: 68 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukas.Wagenknecht » 10 říj 2019, 09:51

Mikulas.Ferjencik píše:
10 říj 2019, 01:43
Jak se to vyvíjí? Máš šanci mít pořadové číslo 1000 (dnes máme 997 členů).
Tak tu tisícovku asi bude mít někdo jiný počítám. Jestli jsem to dobře pochopil, tak teď čekáme na schůzi MS Pha 8. Bude příští týden ve středu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Wagenknecht za příspěvky (celkem 2):
Martin.Stanek, Mikulas.Ferjencik

Martin.Stanek
Místní předsednictvo
Profese: geolog
Dal poděkování: 307 poděkování
Dostal poděkování: 135 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin.Stanek » 10 říj 2019, 12:27

Ano, jsme na začátku bodu 4 v postupu ;-)
  • Příští týden ve středu večer na schůzce MS je v plánu grilování Lukáše a hlasování PMSP8.
  • @Lukas.Wagenknecht nenašel jsem tě na lide.pirati.cz, prosím zařiď si a to vč. požádání o registraci (budeme pro fyzické ověření potřebovat ten číselný kód), viz příloha, je to totiž další podmínka (kromě pokynů "členství" je ještě "Prováděcí vyhláška k zařazování členů", aah, kdyby to aspoň bylo vše v jednom...)
    Výzva k přeregistraci.pdf
    (2.76 MiB) Staženo 4 x
  • Za předpokladu, že PMS bude většinově hlasovat pro, bude následovat
  • Doplnění údajů do papírové přihlášky a její 1) předání v papírové formě KoKS (při nejbližším fyzickém setkání PMS s KoKS) a 2) její naskenování a doručení ve formě pdf k AO (tady bych se zeptal @michal.hrib jestli by mi poradil, jakým způsobem doručit AO - lze dát jako přílohu k tomu podání Redmine k AO, v němž budeme požadovat ošetření nového členství? Nebo doručit jinak? Na jednu stranu přihláška obsahuje citlivé údaje a ty by asi neměly viset veřejně na Redmine, zároveň však AO běžně chce vše mít krze podatelnu...)
  • Zaplacení příspěvku
  • Podání k AO o novém členství a jeho vyřízení...
Stále good luck :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Stanek za příspěvek:
Lukas.Wagenknecht

Lukas.Wagenknecht
Příznivec Pirátů – Praha
Profese: auditor
Dal poděkování: 44 poděkování
Dostal poděkování: 68 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukas.Wagenknecht » 10 říj 2019, 13:58

Martin.Stanek píše:
10 říj 2019, 12:27
Ano, jsme na začátku bodu 4 v postupu ;-)
  • Příští týden ve středu večer na schůzce MS je v plánu grilování Lukáše a hlasování PMSP8.
  • @Lukas.Wagenknecht nenašel jsem tě na lide.pirati.cz, prosím zařiď si a to vč. požádání o registraci (budeme pro fyzické ověření potřebovat ten číselný kód), viz příloha, je to totiž další podmínka (kromě pokynů "členství" je ještě "Prováděcí vyhláška k zařazování členů", aah, kdyby to aspoň bylo vše v jednom...)
    Výzva k přeregistraci.pdf
  • Za předpokladu, že PMS bude většinově hlasovat pro, bude následovat
  • Doplnění údajů do papírové přihlášky a její 1) předání v papírové formě KoKS (při nejbližším fyzickém setkání PMS s KoKS) a 2) její naskenování a doručení ve formě pdf k AO (tady bych se zeptal @michal.hrib jestli by mi poradil, jakým způsobem doručit AO - lze dát jako přílohu k tomu podání Redmine k AO, v němž budeme požadovat ošetření nového členství? Nebo doručit jinak? Na jednu stranu přihláška obsahuje citlivé údaje a ty by asi neměly viset veřejně na Redmine, zároveň však AO běžně chce vše mít krze podatelnu...)
  • Zaplacení příspěvku
  • Podání k AO o novém členství a jeho vyřízení...
Stále good luck :)
Ty jo to je super, ve středu budu grilovaný a ještě mi Martin bude ověřovat občanku, jestli jsem to skutečně já:-DD

Martin.Stanek
Místní předsednictvo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin.Stanek » 10 říj 2019, 14:10

Lukas.Wagenknecht píše:
10 říj 2019, 13:58
Martin.Stanek píše:
10 říj 2019, 12:27
Ty jo to je super, ve středu budu grilovaný a ještě mi Martin bude ověřovat občanku, jestli jsem to skutečně já:-DD
Takový teambuilding to s těma občankama, něco jako když si opičky prohrabávaj srst :D (Always look on the bright side of life, tydam tydymtydymtydam...) Hele je to fakt bžunda, vyzkoušeli jsme si vzájemně s Martinem Štěrbou (oba PMS) a Ivem Slávkou (PZK), a docela jsme se u toho nasmáli ;-) Taky Anička (zastupitelka a dříve PMS) už se těší na ověření. Jen Michal Novák (PMS a PZK) v tom nevidí důvod k pobavení...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Stanek za příspěvek:
Lukas.Wagenknecht

Michal.Novak
Místní předsednictvo
Profese: business konzultant
Dal poděkování: 114 poděkování
Dostal poděkování: 80 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal.Novak » 10 říj 2019, 14:47

Sice to sem skoro nepatří, ale když mě Martin Staněk zmínil, tak říkám že ano, jsem proti buzeraci členů zbytečnou administrativou. :-)

Záměr RV byl ověřit registrované příznivce, ne členy. O přeregistraci členů není v odkazovaném dokumentu ani slovo.

Nekrmte interního úředního šimla! On je pak rozežranej a požaduje stále další a další lejstra, která by mohl spocívat! :-D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Novak za příspěvky (celkem 3):
Mikulas.Ferjencik, Lukas.Wagenknecht, Petr.Daubner
Michal (Novák)

Martin.Stanek
Místní předsednictvo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin.Stanek » 10 říj 2019, 15:03

Michal.Novak píše:
10 říj 2019, 14:47
Sice to sem skoro nepatří, ale když mě Martin Staněk zmínil, tak říkám že ano, jsem proti buzeraci členů zbytečnou administrativou. :-)

Záměr RV byl ověřit registrované příznivce, ne členy. O přeregistraci členů není v odkazovaném dokumentu ani slovo.

Nekrmte interního úředního šimla! On je pak rozežranej a požaduje stále další a další lejstra, která by mohl spocívat! :-D
Jo, ale fakt nechci, aby proces přijímání Lukáše zkapal na tom, že nebyla dodržena administrativní pravidla, v tomto případě ta vyhláška :)
OFFTOPICZa Lukáše mě to sice mrzí (a taky se snažím o maximální servis), ale snad se proces přijímání takto známé osobnosti těší dostatečné pozornosti, že si té nenažranosti úředního šimla všimnou jeho žokejové ;-) I proto vypisuju postup, díky tomu je to snad poprvé, co je rozepsán do důsledků, byť se mi to nepodařilo v jediném odstavci celé...

Rychlá odpověď

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Praha“