Nominace Mikuláše Ferjenčíka na vedoucího mediálního odboru

Do tohoto fóra se přesouvají Uzamčené členské podněty

Moderátor: Predsedajici

Nominuji Mikuláše Ferjenčíka do volby vedoucího mediálního odboru?

Ano
72
60%
Ne
39
32%
Zdržuji se
10
8%

Celkem hlasujících: 121 - Celkem hlasů: 121

Jaromir.Horky
Předseda místního sdružení
Profese: PR expert
Dal poděkování: 392 poděkování
Dostal poděkování: 622 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Mikuláše Ferjenčíka na vedoucího mediálního odboru

Příspěvek od Jaromir.Horky »

Původně jsem zde nechtěl psát, ale nedalo mi to. Minulý týden byla ve Zlínském kraji znovu-schválená nemocnice Jiřího Čunka za více než 8 miliard a my na tom zastupku nechyběli a vydali jsme i své jasné stanovisko a dokonce i meme. Bohužel tohle se na centrální sítě nikdy nedostalo byť to má celostátní přesah. Samozřejmě jsem komunikoval s MO a předem to hlásil v draftu mediálních výstupů, ale sněmovna dostala přednost a po týdnu psát o nemocnici už prostě nejde.

Ale abych nebyl jenom kriticky, tak včerejší anketu od nás centrála převzalaOFFTOPICsouhlasím, že ve výsledku to mohlo být napsané trošku jinak a neodráží to na 100% náš pohled na věc(když jsem to tvořil, nenapadlo mě, že to bude mít takový úspěch a centrála to převezme), což jsme následně ale vysvětlili dalším článkem. Každopádně anketa je vždy manipulativní a vznikl z toho jeden asi z nejúspěšnějších postů.

Takže prosím pokud vyhraje Mikuláš, tak ho prosím, aby si podněty od Ondry vzal k srdci. Jsou rozhodně podnětné.
1. místopředseda KS OLK, předseda MS Přerov, volební manažer krajské kampaně ZLK, fotograf, student interaktivních medií. Nejlepší způsob, jak dosáhnout cíle je začít. OFFTOPIC774942021
Něco o mně

Mikulas.Ferjencik
Vedoucí mediálního odboru
Profese: student
Dal poděkování: 11201 poděkování
Dostal poděkování: 18644 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik »

Jaromir.Horky píše:
12 kvě 2020, 23:19
Původně jsem zde nechtěl psát, ale nedalo mi to. Minulý týden byla ve Zlínském kraji znovu-schválená nemocnice Jiřího Čunka za více než 8 miliard a my na tom zastupku nechyběli a vydali jsme i své jasné stanovisko a dokonce i meme. Bohužel tohle se na centrální sítě nikdy nedostalo byť to má celostátní přesah. Samozřejmě jsem komunikoval s MO a předem to hlásil v draftu mediálních výstupů, ale sněmovna dostala přednost a po týdnu psát o nemocnici už prostě nejde.

Ale abych nebyl jenom kriticky, tak včerejší anketu od nás centrála převzalaOFFTOPICsouhlasím, že ve výsledku to mohlo být napsané trošku jinak a neodráží to na 100% náš pohled na věc(když jsem to tvořil, nenapadlo mě, že to bude mít takový úspěch a centrála to převezme), což jsme následně ale vysvětlili dalším článkem. Každopádně anketa je vždy manipulativní a vznikl z toho jeden asi z nejúspěšnějších postů.

Takže prosím pokud vyhraje Mikuláš, tak ho prosím, aby si podněty od Ondry vzal k srdci. Jsou rozhodně podnětné.
Já si podněty od Ondřeje beru k srdci velmi pečlivě. Zjevně je to profík (jak podle CVčka, tak podle zvládnutí úkolů). Jestli vyhraju, tak ho velmi rád naberu do týmu. Ad sdílení lokálního obsahu - smysl by dávalo sdílet takovéto věci lokálně omezenému publiku. Problém je, že to dál zvyšuje nároky na adminy našich profilů a já bych spíš potřeboval jim odlehčit, nebo nabrat posilu, na kterou nemám rozpočet. Každopádně budu řešit jak interakci s kraji ještě o něco zlepšit.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Ferjencik za příspěvky (celkem 2):
Jaromir.Horky, Martin.Morong
Pirátský poslanec za Pardubický kraj. [email protected], 737 943 770

Vojtech.Pikal
Republikové předsednictvo
Profese: poslanec, informatik
Dal poděkování: 29497 poděkování
Dostal poděkování: 22889 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Hele, jako to že někdo neví, kdo je trojka naší kandidátky v nějakém kraji mi nepřijde jako zásadní fail.
Osob do třetího místa včetně máme 42, to není udržitelné v hlavě ani zdaleka, pokud s těmi lidmi denně nepracuješ.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvky (celkem 6):
Jiri.Snizek, Mikulas.Ferjencik, Antonino, Jiri.Hoskovec, Dan.Lestina, Ondrej.Profant
člen RP, AO, PO, ZO, FT;
místopředseda sněmovny a poslanec za Olomoucký kraj, člen AO OlK
Profil|fb| Tel: 776635258

Martin.Kucera
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2260 poděkování
Dostal poděkování: 26904 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin.Kucera »

Vojtech.Pikal píše:
14 kvě 2020, 15:46
Hele, jako to že někdo neví, kdo je trojka naší kandidátky v nějakém kraji mi nepřijde jako zásadní fail.
Nemusí to vědět. Ale může se zeptat, kdo je autorem, místo aby hned sháněl poslance.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 2):
Michaela.Skokanova, Petr.Vileta
tel.: +420 778 702 711; (NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM)
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Antonino
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Profese: manažer & lektor
Dal poděkování: 1280 poděkování
Dostal poděkování: 1550 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Antonino »

V ideální situaci možná. Ale je tato konkrétní "kauza" tak zásadní, aby mělo význam o ní vůbec mluvit? Jde asi o principy o shodu na nich. Že se má dělat PR i lidem z regionů, na tom byla myslím shoda, ne?
Antonino Milicia "Když se dva perou, Babiš se směje"

Martin.Kucera
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2260 poděkování
Dostal poděkování: 26904 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin.Kucera »

Antonino píše:
14 kvě 2020, 16:37
Ale je tato konkrétní "kauza" tak zásadní, aby mělo význam o ní vůbec mluvit? Jde asi o principy o shodu na nich.
Tahle konkrétní záležitost má ilustrovat princip, že je potřeba změnit nastavení mindsetu "potřebuju citaci, jdu za poslancem".
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 4):
Dan.Lestina, Petr.Vileta, Dalibor.Zahora, Tomas.Trcka
tel.: +420 778 702 711; (NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM)
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Petr.Vileta
Vedoucí administrativního odboru
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Dal poděkování: 28426 poděkování
Dostal poděkování: 23403 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Vileta »

Vojtech.Pikal píše:
14 kvě 2020, 15:46
Osob do třetího místa včetně máme 42, to není udržitelné v hlavě ani zdaleka, pokud s těmi lidmi denně nepracuješ.
Tak určitě :D 13*3 OFFTOPICv Praze nejsou krajské volby je víc než 22, což tedy v hlavě udržet také nejde, pokud s těmi lidmi denně nepracuješ. ;) Ale zase na druhou stranu, 13 je méně než 22 a to by snad v hlavě udržet šlo. :?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvek:
Dan.Lestina
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.

Mikulas.Ferjencik
Vedoucí mediálního odboru
Profese: student
Dal poděkování: 11201 poděkování
Dostal poděkování: 18644 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik »

Mé závěrečné slovo naleznete zde: viewtopic.php?p=695897#p695897
Pirátský poslanec za Pardubický kraj. [email protected], 737 943 770

Zpět na „[Archív] Uzamčené členské podněty“