Informování členské základny o analýze výběrových řízení

Do tohoto fóra se přesouvají Uzamčené členské podněty

Moderátor: Predsedajici

Souhlasíte se zahájením jednání k níže uvedenému usnesení ve věci analýzy výběrek?

Pro
86
72%
Proti
14
12%
Zdržuji se
20
17%

Celkem hlasujících: 120 - Celkem hlasů: 120

Michaela.Nepejchalova
Administrativní odbor
Profese: sociální pracovnice
Hostuje: KS Praha
Dal poděkování: 11714 poděkování
Dostal poděkování: 5211 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Informování členské základny o analýze výběrových řízení

Příspěvek od Michaela.Nepejchalova »

Petr.Vileta píše: 20 lis 2020, 22:15 K tomu bych chtěl připomenout, že i ve straně si vedoucí odborů stále volíme a žádná výběrka nepořádáme. Kdo chce, ten se přihlásí, něco o sobě napíše, možná i natočí medailonek, a členové rozhodnou.
Milý bývalý vedoucí finančního odboru!
Ve straně jsou výběrová řízení povinná u zakázek nad 100 tisíc. To znamená, že pokud odměna za výkon funkce přesáhne 100 tisíc ročně, tak je na ni výběrko povinné. ALE afaik žádnou funkci s takhle vysokou odměnou nemáme a vedoucí odborů jsou převážně dobrovolníci.
namachrovaná pani a samozvaná vůdkyně inkvizice --- 6o7 876 737 --- správce FB MRT Návykové chování
What mind-bogglingly pathetic and emotionally stunting little rules they make up. - Graham Chapman
The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing. - Edmund Burke

https://www.donio.cz/IndividualniRozpocty
Helena.Vondrakova
Člen KS Liberecký kraj
Profese: podnikatelka
Dal poděkování: 711 poděkování
Dostal poděkování: 796 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Helena.Vondrakova »

Michaela.Nepejchalova píše: 21 lis 2020, 11:18
Petr.Vileta píše: 20 lis 2020, 22:15 K tomu bych chtěl připomenout, že i ve straně si vedoucí odborů stále volíme a žádná výběrka nepořádáme. Kdo chce, ten se přihlásí, něco o sobě napíše, možná i natočí medailonek, a členové rozhodnou.
Milý bývalý vedoucí finančního odboru!
Ve straně jsou výběrová řízení povinná u zakázek nad 100 tisíc. To znamená, že pokud odměna za výkon funkce přesáhne 100 tisíc ročně, tak je na ni výběrko povinné. ALE afaik žádnou funkci s takhle vysokou odměnou nemáme a vedoucí odborů jsou převážně dobrovolníci.
OFFTOPICadministrativního odboru
"Think big, act small, fail fast, learn rapidly."
Helena Vondráková,
tel.: 6O5 136 828
zastupitelka v Pulečném
Michaela.Nepejchalova
Administrativní odbor
Profese: sociální pracovnice
Hostuje: KS Praha
Dal poděkování: 11714 poděkování
Dostal poděkování: 5211 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michaela.Nepejchalova »

OFFTOPIC Finančního taky, o pár let dřív. Zmiňuji to proto, že mám pocit, že by to z titulu této funkce měl vědět.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Nepejchalova za příspěvek:
Helena.Vondrakova
namachrovaná pani a samozvaná vůdkyně inkvizice --- 6o7 876 737 --- správce FB MRT Návykové chování
What mind-bogglingly pathetic and emotionally stunting little rules they make up. - Graham Chapman
The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing. - Edmund Burke

https://www.donio.cz/IndividualniRozpocty
Vojtech.Pikal
Republikové předsednictvo
Profese: poslanec, informatik
Dal poděkování: 32105 poděkování
Dostal poděkování: 25241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Michaela.Nepejchalova píše: 21 lis 2020, 11:18 Ve straně jsou výběrová řízení povinná u zakázek nad 100 tisíc. To znamená, že pokud odměna za výkon funkce přesáhne 100 tisíc ročně, tak je na ni výběrko povinné. ALE afaik žádnou funkci s takhle vysokou odměnou nemáme a vedoucí odborů jsou převážně dobrovolníci.
Mno, tak teď nevím, víc než 8 500,- měsíčně má poměrně hodně dodavatelů a co se funkcí vedoucích odborů týče, tak prakticky všichni, s výjimkou MO, který to má bezúplatně. Ale vedoucí odborů jsou ti, na jejichž pozice se obsazuje jiným způsobem. 100 000 ročně není nijak moc.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvky (celkem 2):
Petr.Vileta, Rostislav.Reha
člen RP, AO, PO, ZO, FT; člen AO OlK, vedoucí MRT Demokracie
místopředseda sněmovny a poslanec za Olomoucký kraj|Profil|fb| Tel: 776635258
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“[1]
David.Wagner
Republikový výbor
Profese: vykonavatel vůle
Dal poděkování: 723 poděkování
Dostal poděkování: 5664 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David.Wagner »

Vojtech.Pikal píše: 22 lis 2020, 22:11
Michaela.Nepejchalova píše: 21 lis 2020, 11:18 Ve straně jsou výběrová řízení povinná u zakázek nad 100 tisíc. To znamená, že pokud odměna za výkon funkce přesáhne 100 tisíc ročně, tak je na ni výběrko povinné. ALE afaik žádnou funkci s takhle vysokou odměnou nemáme a vedoucí odborů jsou převážně dobrovolníci.
Mno, tak teď nevím, víc než 8 500,- měsíčně má poměrně hodně dodavatelů a co se funkcí vedoucích odborů týče, tak prakticky všichni, s výjimkou MO, který to má bezúplatně. Ale vedoucí odborů jsou ti, na jejichž pozice se obsazuje jiným způsobem. 100 000 ročně není nijak moc.
Když už děláme ty výčty odborů, tak teda ZO je komplet bezúplatný.
Tito uživatelé poděkovali autorovi David.Wagner za příspěvky (celkem 2):
Petr.Vileta, Vojtech.Pikal
Georgia.Hejdukova
Krajská rozhodčí komise
Profese: studentka, konzultantka senátorky
Hostuje: KS Středočeský kraj
Dal poděkování: 648 poděkování
Dostal poděkování: 1697 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Georgia.Hejdukova »

Já bych vzhledem k usnesení kontrolní komise, která hodlá analýzu zveřejnit co nejdříve se ráda zeptala @Jakub.Michalek zda zvažuje stažení svého členského podnětu?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Georgia.Hejdukova za příspěvek:
Romana.Korosi

Ve velení flotily Mladého Pirátstva, místopředsedkyně Krajské rozhodčí komise Praha, Členka MRT Lidská práva a Prac. skupiny Duševní zdraví, Odborná konzultantka pro senátorku Adélu Šípovou, Helios Trustee, předsedající CF a KF Praha, členka AO
+420 775 864 103 / [email protected]

Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Dal poděkování: 30751 poděkování
Dostal poděkování: 25638 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Vileta »

Vojtech.Pikal píše: 22 lis 2020, 22:11
Vojta to už napsal za mě.
Ale @Michaela.Nepejchalova 100 000 / 12 = 8 334 a když nevím a nemám kalkulačku, kouknu do piroplácení. ;)
AO (za mě) https://piroplaceni.pirati.cz/zadost/10850/ (Alice zatím nic)
PO https://piroplaceni.pirati.cz/smlouva/12/
TO https://piroplaceni.pirati.cz/smlouva/158/

a furt je volíme, bez výběrka. ;) OFFTOPICjenom vedoucí MO a ZO si nahrabou dost jinde, tak od Pirátů nic nechtějí :P
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
Bohdana.Hola
Člen KS Praha
Profese: datový analytik
Dal poděkování: 588 poděkování
Dostal poděkování: 559 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bohdana.Hola »

Jan.Bednarik píše: 20 lis 2020, 13:08 V tom shrnujícím úkolu #25838 je nalinkováno X souvisejících podání na kontrolu výběrek v různých koutech republiky. Někde se stále řeší. Poslední aktivitu KK v tomto směru dohledáte ze včerejška!

Předpokládám, že se už v dnešní době nikdo v Pirátské straně nepustí do organizace jakéhokoliv výběrového řízení bez spolupráce s PO, který dohlédne na to, že je vše v pořádku. Myslím že poučných příkladů jak to dopadlo, když se to dělalo punkově, už bylo dost.
Akorát, že PO se na tebe vyflákne, že na to nemá čas,maximálně zkásne MSko o 4 litry za uskutečnění veřeného výběrového řízení na asistenta/ku radní na půlůvazek, jako nás...... ;o(
Nepište mi prosím na Zulipu, téměř tam nechodím.
Snažím se žít spíše v reálném než ve virtuálním prostoru.
Maminka říkala: nechoď moc blízko k jedovým chaloupkám. Sežerou Tě. ;oP

Motto: Pane Bože, dej mi sílu bojovat s problémy, se kterými můžu něco udělat
Dej mi trpělivost nebojovat s věcmi, se kterými nic udělat nemůžu
a dej mi moudrost rozeznat ten rozdíl.
Bohdana
Vojtech.Pikal
Republikové předsednictvo
Profese: poslanec, informatik
Dal poděkování: 32105 poděkování
Dostal poděkování: 25241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

OFFTOPIC[quote=David.Wagner post_id=729638 time=1606079778 user_id=11896]
[quote=Vojtech.Pikal post_id=729636 time=1606079498 user_id=1572]
[quote=Michaela.Nepejchalova post_id=729349 time=1605953933 user_id=10410]
[/quote]
[/quote]

Když už děláme ty výčty odborů, tak teda ZO je komplet bezúplatný.
[/quote]
Omlouvám se, pane vedoucí, že jsem na tebe zapomněl. :(
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvek:
David.Wagner
člen RP, AO, PO, ZO, FT; člen AO OlK, vedoucí MRT Demokracie
místopředseda sněmovny a poslanec za Olomoucký kraj|Profil|fb| Tel: 776635258
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“[1]
Bohdana.Hola
Člen KS Praha
Profese: datový analytik
Dal poděkování: 588 poděkování
Dostal poděkování: 559 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bohdana.Hola »

Georgia.Hejdukova píše: 22 lis 2020, 22:35 Já bych vzhledem k usnesení kontrolní komise, která hodlá analýzu zveřejnit co nejdříve se ráda zeptala @Jakub.Michalek zda zvažuje stažení svého pozměňovacího návrhu?
"Co nejdříve"?
Po osmi měsících "mrtvého broučka"?
A co třeba "na svatýho dyndy"?

Jan Novák se vydal na svatou válku proti konkrétním osobám v Praze.
Zajímalo by mě, co je pravdy na tom, že původní objednávka na analytiku byla jen na pražská výběrka, ale bylo to tak trapné, že se to rozšířilo na celou republiku.....
Někteří člečnové KK ve veřejném prostoru (v rozporu s minimálně dobrými mravy, spíše i v rozporu s předpisy strany a rozhodně v rozporu se závěry předmětné analýzy) referují o živé kauze v příkrém rozporu s tím, co je ve spise na Redmine.
KK nebo někteří její členové navrhují dryáčnické tresty pro "viníky", včetně takových absurdit, jako je zákaz kandidatury do jakýchkoli funkcí na tři roky nebo vyloučení ze strany.
Na základě anaýzy se ukáže, že iniciátor svaté války @Jan.Novak sedí v městském zastupitelstvu, které se na svoje výběrka vykváklo úplně.
Po plichtoidním výsledku hlasování o odvolání z KK odstupuje dobrovolně z KK sám (což je asi tak jediné, za co si ho jsem schopná vážit).
Proslýchá se, že podle této analýzy i druhý z velmi hlasitých obhájců verze KK "přes třísku v oku sousedově nevidí břevno v oku svém".

RK vydává rozhodnutí (zřejmě hlavně na základě té analýzy - kterou se KK tak zdráhá zveřejnit), které je téměř naprostým opakem toho, co navrhovala KK a v podstatě vyvrací všechna vznesená obvinění.
Ani KK nejde do toho, že by podali podnět k CF na přezkum rozhodnutí....

Fakt stojí za to se tim všim prokousat.
A fakt si myslim, že by zveřejnění analýzy pročistilo vzduch, přimělo některý lidi chytit se za rypáky, soustředit se na svojí práci namísto osobních vendet a stupidit typu "tys mi překřížil/a stéblo a já tě za to udám ke kontrolní komisi (nebo na národním výboře jako Pafka Morozov nebo jak se to jmenovalo....). A taky k tomu, aby kontrolní komise dělala to, na co je určená a nepřipomínala spíš nějaké středověké kladivo na čarodejnice!
Nepište mi prosím na Zulipu, téměř tam nechodím.
Snažím se žít spíše v reálném než ve virtuálním prostoru.
Maminka říkala: nechoď moc blízko k jedovým chaloupkám. Sežerou Tě. ;oP

Motto: Pane Bože, dej mi sílu bojovat s problémy, se kterými můžu něco udělat
Dej mi trpělivost nebojovat s věcmi, se kterými nic udělat nemůžu
a dej mi moudrost rozeznat ten rozdíl.
Bohdana

Zpět na „[Archív] Uzamčené členské podněty“