Poděkování Celostátního fóra za CF2021

Do tohoto fóra se přesouvají Uzamčené členské podněty

Moderátor: Predsedajici

Souhlasíte s návrhem na poděkování za organizaci CF2021?

PRO projednání
68
62%
Proti projednání
29
27%
Zdržuji se
12
11%

Celkem hlasujících: 109 - Celkem hlasů: 109

Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj
Profese: dělník
Dal poděkování: 17203 poděkování
Dostal poděkování: 3460 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděkování Celostátního fóra za CF2021

Příspěvek od Robert.Magni »

Tomas.Guth.Jarkovsky píše: 10 led 2021, 17:06 Jsem proti.

Jsem pro poděkování, ale myslím, že by mělo být ve formě toho, že se nebudeme bát investovat čas a peníze do robustnosti a uživatelské přívětivosti pirátských informačních systémů a nebudeme zbytečně shazovat práci dobrovolníků. OFFTOPIC(nejen při pořádání velkých hezkých viditelných akcí)
V obou těchto agendách máme nemalé mezery a v obou je potřeba máknout, spíše než hlasovat nějaké děkovné deklarace.
To se vzájemně nevylučuje
Robert Magni
[email protected]
704051696
799796575
Rokycansko
Veronika.Murzynova
Vedoucí zahraničního odboru
Profese: Operations manager
Dal poděkování: 1057 poděkování
Dostal poděkování: 965 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Veronika.Murzynova »

Nejprve řeknu, že považuji letošní online CFko za naprosto skvělý počin, vážím si a obdivuju všechny, kdo se podíleli na vývoji aplikace a celkově organizaci.

Nicméně jsem proti tomuto návrhu. Usnesení nejvyššího orgánu strany by podle mě mělo být vyhrazeno pro zásadní rozhodnutí a prohlášení a to, že si tady zdublujeme Vlákno děkovné, tleskací, všechna poděkování v médiích a na sockách, je takový až mírně nebezpečný precedent. Jak už napsali lidi přede mnou, budeme odteď usnesením CFka děkovat pokaždé, když se něco mimořádně povede? Když do něčeho lidi vloží obrovský kus práce? A bude třeba poděkování týmu kolem Pirátského institutu? :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Veronika.Murzynova za příspěvky (celkem 6):
David.Wagner, Michaela.Nepejchalova, Adam.Jaros, Jan.Bednarik, Dalibor.Zahora, Vojtech.Pikal
Zastupitelka Magistrátu města Ostravy a Městského obvodu Poruba
Asistentka poslance Ondřeje Polanského

"What doesn't kill you, only makes you.... stranger."
Jan.Bednarik
Republikový výbor
Profese: vývojář SW
Dal poděkování: 5360 poděkování
Dostal poděkování: 6419 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jan.Bednarik »

Chápu to nadšení z povedeného CF a nemám absolutně žádný problém s poděkováním. Poděkování dobrovolníkům není nikdy dost. Mám ale obavu, že si tu zavedeme nevhodný precedens, a můžeme toho jednou litovat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Bednarik za příspěvky (celkem 8):
Veronika.Murzynova, Adam.Jaros, Dalibor.Zahora, Karel.Nejedlik, Ivor.Kollar, Vit.Jurasek, Andrej.Ramaseuski, nepoveda
„Vidíš-li, že se člověk mýlí, nehněvej se naň. Pomni, že není možné mýlit se schválně.“ Seneca

člen CF • jednatel RV • dělník v TO (vývoj a správa systémů) • člen AO • předsedající CF
emeritní předseda XOLK (6/2018–11/2019) • bývalý místopředseda MS Olomouc (12/2017–6/2018)
[email protected] • 603 439 481 • pište mi na Zulip
Rostislav.Reha
Kontrolní komise
Profese: informatik
Dal poděkování: 8275 poděkování
Dostal poděkování: 8870 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rostislav.Reha »

Ja bych se strasne nerad dostal do dilematu pri rozhodovani, zda hlasovat ANO (protoze podekovat si organizatori bezesporu zaslouzi a udelat to muze kazdy osobne nebo trebas ve Vlaknu dekovnem), nebo zda hlasovat NE (protoze procesne to je trochu mimo, CF je organ strany a nemel by v usneseni vyjadrovat pocity, notabene pak pri kazde dalsi akci bude dilema zda to zas neudelat).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Rostislav.Reha za příspěvky (celkem 5):
Jan.Bednarik, Veronika.Murzynova, Adam.Jaros, Dalibor.Zahora, Andrej.Ramaseuski
Neverim na mensi zlo. Je jen velke zlo a zlo, co zatim nemelo sanci vyrust.
Junior clen KK.
Dalibor.Zahora
Republikový výbor
Profese: zakládající člen
Dal poděkování: 36164 poděkování
Dostal poděkování: 18312 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Já plně chápu tu všeobecnou i z velké části zaslouženou euforii, ale pokus vtělit ji do usnesení CF, je takový no ... OFFTOPICsorry, ale mě to evokuje takové ty povinné hromadné děkovačky na sjezdech KSČ, kdy celý sál vstal a jednotně tleskal nešťastný.

Proto prosím Radku, zkus z trochu většího odstupu zařadit zpátečku, ten podnět za sebe stáhnout a budeme doufat, že si ho nikdo nebude chtít osvojit a potichu tuto kapitolu uzavřeme a půjdeme dělat na něčem, co je potřeba více, díky za zvážení.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvky (celkem 3):
Ivor.Kollar, Jan.Bednarik, Tomas.Guth.Jarkovsky

registrátor pro volební komise pro okres Děčín (sněmovní volby 2021) - tel. 778 044 243
více: zástupce v Republikovém výboru za Ústecký kraj (hostuji ve Středočeském kraji), zakládající člen, více na profilu wiki.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz

Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj
Profese: dělník
Dal poděkování: 17203 poděkování
Dostal poděkování: 3460 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert.Magni »

Hele,když dostanou pochvalu před nastoupeným útvarem už těžko vyskočí někdo,kdo by jim chtěl cpát lováky. A to se vyplatí.
Robert Magni
[email protected]
704051696
799796575
Rokycansko
Olga.Richterova
Republikové předsednictvo
Profese: překladatelka, lingvistka a poslankyně
Dal poděkování: 557 poděkování
Dostal poděkování: 1582 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Olga.Richterova »

Ja beru svůj původní názor taky zpět, s odstupem od toho nadšení, jak skvělé to bylo, si myslím, že adekvátní poděkování za CF je usnesení RP, vlákno tleskací a děkovné a Borec na konec v newsletteru. Díky moc za diskuzi zde.
Andrej.Ramaseuski
Republikový výbor
Profese: programátor
Dal poděkování: 2134 poděkování
Dostal poděkování: 3757 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Andrej.Ramaseuski »

Jako jedna z osob, ktera muze byt timto rozhodnutim CF dotcena, dovolim si rict, ze i kdyz velice vazim vdecnosti vsech kdo tento clensky podnet podporili, a pripadneho rozhodnuti CF, tak o nejake oficialni podekovani opravdu nestojim. A zda se mi to, jako zbytecna buzerace celeho CF. Uz jsem nekde psal, ze nejvetsi radost mi nedelaji podekovani, ale to ze ze vsechno probehlo bez problemu, ze nikdo neni nastvany, a ze se to podarilo udelat s pouzitim (na nasi strane) jenom svobodneho softwaru. Protoze, doufam, ze jsem mu udelal nejakou propagaci. Navic, musim se priznat, ze kvuli dobrovolnicke praci v prubehu priprav jsem posledni mesic obcas zanedbaval svou praci pro TO a jine zamestnavatele, coz ted musim nejak dohnat.

OFFTOPICStary, stary vtip: leží brežnev na plaži. přijde pes a začne mu lizat koule. brežnev (neotevira oči) - no, soudruzi, to už přehanite
Naposledy upravil(a) Andrej.Ramaseuski dne 11 led 2021, 13:21, celkem upraveno 1 x.
0x8DE5F4739D2A2F0B | Cēterum cēnseō Facebook esse dēlendam
Georgia.Hejdukova
Krajská rozhodčí komise
Profese: studentka, konzultantka senátorky
Hostuje: KS Středočeský kraj
Dal poděkování: 648 poděkování
Dostal poděkování: 1696 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Georgia.Hejdukova »

Mám úplně stejný názor jak Andrej výše. Bylo mi ctí pro vás CF dělat a váš vděk mě velmi velmi těší. Nemyslím si, že je k tomu potřeba usenesni CF.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Georgia.Hejdukova za příspěvky (celkem 4):
Honza.Dvorak, Andrej.Ramaseuski, Jan.Bednarik, Dalibor.Zahora

Ve velení flotily Mladého Pirátstva, místopředsedkyně Krajské rozhodčí komise Praha, Členka MRT Lidská práva a Prac. skupiny Duševní zdraví, Odborná konzultantka pro senátorku Adélu Šípovou, Helios Trustee, předsedající CF a KF Praha, členka AO
+420 775 864 103 / [email protected]

Radek.Holomcik
Republikové předsednictvo
Profese: textař
Dal poděkování: 395 poděkování
Dostal poděkování: 1602 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radek.Holomcik »

Andrej.Ramaseuski píše: 11 led 2021, 13:00 Jako jedna z osob, ktera muze byt timto rozhodnutim CF dotcena, dovolim si rict, ze i kdyz velice vazim vdecnosti vsech kdo tento clensky podnet podporili, a pripadneho rozhodnuti CF, tak o nejake oficialni podekovani opravdu nestojim. A zda se mi to, jako zbytecna buzerace celeho CF. Uz jsem nekde psal, ze nejvetsi radost mi nedelaji podekovani, ale to ze ze vsechno probehlo bez problemu, ze nikdo neni nastvany, a ze se to podarilo udelat s pouzitim (na nasi strane) jenom svobodneho softwaru. Protoze, doufam, ze jsem mu udelal nejakou propagaci. Navic, musim se priznat, ze kvuli dobrovolnicke praci v prubehu priprav jsem posledni mesic obcas zanedbaval svou praci pro TO a jine zamestnavatele, coz ted musim nejak dohnat.

OFFTOPICStary, stary vtip: leží brežnev na plaži. přijde pes a začne mu lizat koule. brežnev (neotevira oči) - no, soudruzi, to už přehanite
Respektuju odlišné názory, nic to ale nemění na tom, že v mimořádných případech považuji za vhodné, aby CF přijalo i deklaratorní usnesení (a toto za mimořádný případ považuji), ba dokonce nesouhlasím s tím, aby tato možnost byla CF upírána.

Na druhou stranu respektuju přání zástupců organizačního týmu a tímto svůj podnět stahuji. Zároveň prosím i o ostatní, aby toto přání respektovali a návrh si nepřisvojovali.

Děkuji za hlasy v anketě i za diskuzi.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Radek.Holomcik za příspěvky (celkem 6):
Karel.Nejedlik, Adam.Jaros, Dalibor.Zahora, Rostislav.Reha, Andrej.Ramaseuski, Jan.Bednarik
Radek Holomčík
místopředseda Pirátské strany
Poslanec PSP ČR
tel.: 728 034 460, mail: [email protected]

"Politikům se nevěří, politikové se kontrolují." Karel Kryl

Zpět na „[Archív] Uzamčené členské podněty“