CF 12/2021 Volba republikového výboru

Celostátní fórum tvoří všichni členové a je nejvyšším orgánem Pirátské strany.

Moderátor: Predsedajici

Pravidla fóra
Na celostátním fóru se vyjadřujte slušně a k věci, na ostatní se obracejte jen prostřednictvím předsedajícího. Nepřístojnosti budou vykázány do samostatného vlákna. Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
Georgia.Hejdukova
Krajská rozhodčí komise
Profese: studentka, konzultantka senátorky
Hostuje: KS Středočeský kraj
Dal poděkování: 648 poděkování
Dostal poděkování: 1696 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 12/2021 Volba republikového výboru

Příspěvek od Georgia.Hejdukova »

Ahoj,
S patnáctiminutovým zpožděním (způsobenou technickou chybou) posílám procedurální hlasování obou návrzích
Došlo k technickému problému a pošlu nový odkaz
Tito uživatelé poděkovali autorovi Georgia.Hejdukova za příspěvek:
Dalibor.Zahora

Ve velení flotily Mladého Pirátstva, místopředsedkyně Krajské rozhodčí komise Praha, Členka MRT Lidská práva a Prac. skupiny Duševní zdraví, Odborná konzultantka pro senátorku Adélu Šípovou, Helios Trustee, předsedající CF a KF Praha, členka AO
+420 775 864 103 / [email protected]

Georgia.Hejdukova
Krajská rozhodčí komise
Kontaktovat uživatele:

Ahoj, tak se omlouvám, ale nefunguje vhození prázdného lístku. Posílám opravené hlasování

Ve velení flotily Mladého Pirátstva, místopředsedkyně Krajské rozhodčí komise Praha, Členka MRT Lidská práva a Prac. skupiny Duševní zdraví, Odborná konzultantka pro senátorku Adélu Šípovou, Helios Trustee, předsedající CF a KF Praha, členka AO

Georgia.Hejdukova
Krajská rozhodčí komise
Kontaktovat uživatele:

Vaclav.Zidek
Místní předsednictvo
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 1491 poděkování
Dostal poděkování: 2150 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vaclav.Zidek »

Vaclav.Zidek píše: 10 dub 2021, 15:52 Doručuji svou nominaci a děkuji za ni - vše je v ní :-)
viewtopic.php?f=350&t=56921
@Georgia.Hejdukova bylo by možné akceptovat mou dávno doručenou nominaci?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Zidek za příspěvky (celkem 2):
David.Wagner, Lukas.Dolezal
Václav Židek

Telefon: 775 198 038, Email: [email protected]
Facebook: https://www.facebook.com/vaclav.zidek
Vaclav.Zidek
Místní předsednictvo
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 1491 poděkování
Dostal poděkování: 2150 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vaclav.Zidek »

@Jitka.Cerna prosím o doplnění mého jména, jistě mne brzy předsedající doplní do seznamu, jelikož jistě jde jen o nedopatření :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Zidek za příspěvek:
David.Wagner
Václav Židek

Telefon: 775 198 038, Email: [email protected]
Facebook: https://www.facebook.com/vaclav.zidek
Martin.Kucera
Republikové předsednictvo
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2262 poděkování
Dostal poděkování: 30884 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin.Kucera »

Prosím paní předsedající @Georgia.Hejdukova, zda by mohl být seznam kandidátů seřazený podle abecedy. Bude se něm lépe orientovat. OFFTOPICAno, vím že existuje Ctrl-F.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 5):
Michaela.Nepejchalova, Vaclav.Zidek, Martin.Stanek, Jan.Bednarik, Stanislav.Stipl
tel.: +420 778 702 711; (NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM)
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová
Jitka.Cerna
Asistent pro administrativu
Dostal poděkování: 5 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jitka.Cerna »

Lukas.Cernohorsky píše: 15 dub 2021, 20:19
Janka.Michailidu píše: 15 dub 2021, 12:51 já bych chtěla HROZNĚ MOC poděkovat @Jitka.Cerna za to, že vytvořila přehlednou tabulku otázek a odpovědí na kandidáty do volby RV: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing
(možná bych dokonce poprosila předsedající, jestli by mohla odkaz na tabulku přidat do úvodního příspěvku jednání)

taky bych tímto chtěla vyzvat kandidáty, kteří ještě na otázky neodpověděli OFFTOPICVČETNĚ SEBE!!!, aby si na to zkusili najít čas a odpověděli :) prodloužená doba na rozmyšlenou bude určitě více k užitku, když bude nad čím konkrétně rozmýšlet.
Akorát bych poprosil, jestli by bylo možné doplnit seznam kandidátů. Tak nějak nám vypadlo pár kandidátů, jejichž nominaci řádně předsedající přijala. Ať nediskriminujeme nějaké kandidáty tím, že nejsou v nějaké externí tabulce :).

L.

Ahoj Lukáši, doplním :)
Jitka.Cerna
Asistent pro administrativu
Dostal poděkování: 5 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jitka.Cerna »

Vaclav.Zidek píše: 15 dub 2021, 21:31 @Jitka.Cerna prosím o doplnění mého jména, jistě mne brzy předsedající doplní do seznamu, jelikož jistě jde jen o nedopatření :-)
Ahoj, ano, doplním :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jitka.Cerna za příspěvek:
Vaclav.Zidek
Daniel.Halamicek
Člen KS Olomoucký kraj
Profese: Podnikatel,galanterní výroba,merchandise
Dal poděkování: 128 poděkování
Dostal poděkování: 174 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Daniel.Halamicek »

Martin.Kucera píše: 15 dub 2021, 11:30
Daniel.Halamicek píše: 15 dub 2021, 10:13 Ad @Martin.Kucera
Podávám tedy návrh na přijetí nominace Dominiky Michailidu, a to z důvodu, že se opozdila o pouhých 8 minut a navíc si nominaci i kandidátskou řeč doručila sama, což se o řadě jiných kandidátů říci nedá.
Já osobního nic proti nominaci Dominiky nemám, naopak jsem ji, stejně jako valnou většinu ostatních podpořil. Nicméně tento návrh bývalého vedoucího administrativního odboru a dnes člena RP považuji za vyložený nonsens. Podkládat návrh argumenty, že 8 minut opoždění je jen jakási pouhá doba a způsob osobní doručení je sám sebou už argumentem, to bych, dovolím si říci Martine, nečekal ani od právního amatéra.
Pro příměr si vezměme například soudní řízení. Budeš psát poslední večer lhůty odvolání proti prvoinstančnímu rozhodnutí soudu, které chceš odeslat datovou schránkou. No a těsně před půlnocí ti vypadne internetové připojení. Bohužel, když zpátky připojení naskočí a tvé odvolání se odešle, je právě sekunda po půlnoci a ty si zmeškal lhůtu. I kdyby před tím soud stokrát věcně pochybil a třeba porušil tvá ústavní práva, v tomto řízení máš utrum. Nedodržením lhůty jsi veškerá svá procesní práva, včetně kupříkladu možnosti podání ústavní stížnosti, ztratil. Není třeba vyzývat ani právníky v řadách Pirátské strany, aby toto potvrdili.
A propas, povětšinou u svých příspěvků cituješ ze stanov a dokumentů Pirátské strany, tady nikoliv?!

Milá Dominiko, je mi to moc líto, ale jsem proti návrhu Martina Kučery na přijetí tvé nominace po termínu.
Chtěl bych tě upozornit, že příměr se soudním řízením je nepřesný, protože na rozdíl od něj průběh jednání CF lze upravovat návrhy postupu.
Tj. pokud se CF rozhodne uznat opožděně podanou nominaci a bude přitom dodržena doba na rozmyšlenou daná JdŘ (což v tomto případě bude), není to v rozporu s předpisy.
Proč jsem se rozhodl tento návrh podat jen po Dominiku, to jsem už zdůvodnil.

No nic,jsi proti, zde členský podnět.
Daniel.Halamicek píše: 15 dub 2021, 11:15
Ach, CF Pirátů je všemocné, mocnější než Bůh, tak všechno může změnit, i čas navrátit (pardon, nad zmeškáním lhůty oko přimhouřit). Deadline, prekluzivní a promlčecí lhůty jistě lidstvo nevymyslelo z pouhého rozmaru.
Vlastně tu máme jen takovou malou procesní vadu na kráse. A za chvíli i ta nejspíš zmizí, neboť tipuji, že v hlasování dle tvého návrhu Dominika uspěje (a David možná neuspěje?).
Daniel Halamíček

"Nikdy jsem nechtěl žít nezajímavý život, proto si na jeho útrapy zajisté stěžovat nemůžu"
Georgia.Hejdukova
Krajská rozhodčí komise
Kontaktovat uživatele:

Ahoj vyhlašují výsledky procedurální volby:

Hlasovalo 251 lidi a pro přijetí usnesení bylo potřeba získat prostou většinu

Ve věci pozdě dodané nominace Dominiky Michailidu
Jsem pro akceptaci pozdě dodané nominace Dominiky Michailidu 189
Jsem proti akceptaci pozdě dodané nominace Dominiky Michailidu 53

Ve věcí pozdě dodané nominace Davida Witosze
Jsem pro akceptaci pozdě dodané nominace Davida Witosze 154
Jsem proti akceptaci pozdě dodané nominace Davida Witosze 75

Obě nominace jsou tedy akceptovány.

Já nyní upravím tabulku a přidám do ní i Václava Žídka a pak podle domluvy předám předsedání @Martin.Kucera aby tahle volba mohla už proběhnout bez chyb a já tak nešpinila dobré jméno předsedajícím
Tito uživatelé poděkovali autorovi Georgia.Hejdukova za příspěvek:
Dalibor.Zahora

Zpět na „Celostátní fórum“