CF 12/2021 Volba republikového výboru

Celostátní fórum tvoří všichni členové a je nejvyšším orgánem Pirátské strany.

Moderátor: Predsedajici

Pravidla fóra
Na celostátním fóru se vyjadřujte slušně a k věci, na ostatní se obracejte jen prostřednictvím předsedajícího. Nepřístojnosti budou vykázány do samostatného vlákna. Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
Lukas.Dolezal
Zahraniční odbor
Profese: Politolog
Dal poděkování: 2306 poděkování
Dostal poděkování: 1747 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 12/2021 Volba republikového výboru

Příspěvek od Lukas.Dolezal »

Georgia.Hejdukova píše: 16 dub 2021, 23:50 Jsem proti akceptaci pozdě dodané nominace Davida Witosze 7

DW.JPG

https://helios.pirati.cz/helios/electio ... 28b8c/view
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Dolezal za příspěvek:
Dalibor.Zahora

🏴‍☠️ Člen MS Brno, KS Jihomoravský kraj a mediálního odboru JmK. Zástupce vedoucí Zahraničního odboru 🌍, člen předsednictva 🇪🇺 Evropské pirátské strany a koordinátor pro 🇫🇮 PP-FI, 🇮🇸 PP-IS, 🇳🇴 PP-NO a 🇸🇪 PP-SE.
[email protected]
[email protected]

Georgia.Hejdukova
Krajská rozhodčí komise
Profese: studentka, konzultantka senátorky
Hostuje: KS Středočeský kraj
Dal poděkování: 648 poděkování
Dostal poděkování: 1709 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Georgia.Hejdukova »

Lukas.Dolezal píše: 17 dub 2021, 08:12
Georgia.Hejdukova píše: 16 dub 2021, 23:50 Jsem proti akceptaci pozdě dodané nominace Davida Witosze 7

DW.JPG

https://helios.pirati.cz/helios/electio ... 28b8c/view
Opraveno
Tito uživatelé poděkovali autorovi Georgia.Hejdukova za příspěvek:
Michaela.Nepejchalova

Ve velení flotily Mladého Pirátstva, místopředsedkyně Krajské rozhodčí komise Praha, Členka MRT Lidská práva a Prac. skupiny Duševní zdraví, Odborná konzultantka pro senátorku Adélu Šípovou, Helios Trustee, předsedající CF a KF Praha, členka AO
+420 775 864 103 / [email protected]

Martin.Karim
Místní předsednictvo
Profese: právník
Dal poděkování: 341 poděkování
Dostal poděkování: 379 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin.Karim »

Ahoj všem,

chci se zeptat všech kandidátek a kandidátů jaký mají názor na vyhoštění ruských diplomatů/ pracovníků ruské ambasády. Děkuji.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Karim za příspěvky (celkem 2):
Lukas.Dolezal, Jan.Zavadil

PMS Mníšecko a Dolní Berounka, člen majetkové komise Rady Stč. kraje a výboru pro audit krajských nemocnic, člen SOCKET, právník metodik, doktorand na PFUK.
m: [email protected]
t:+420602383636

Daniel.Halamicek
Člen KS Olomoucký kraj
Profese: Podnikatel,galanterní výroba,merchandise
Dal poděkování: 128 poděkování
Dostal poděkování: 174 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Daniel.Halamicek »

Tak, než si třeba někdo nový, kupříkladu mezi jednáním zastupitelstva a přemítáním krásných myšlenek, rozvzpomene, že opomněl podat svou nominaci do této RV volby, a někdo další návrhem postupu prodlouží zpětně dobu pro získání nominace, využijme tento čas k položení otázek stávajícím kandidátům.

Má otázka zní takto.
Zajisté jste jakožto potenciální příští členové RV zaznamenali nedávnou rezignaci Ondřeje Tůmy na post krajského zástupce v RV. viewtopic.php?p=751698#p751698
S přihlédnutím na Ondrou uváděné stěžejní důvody, prosím odpovězte, jak vy osobně vnímáte situaci, kdy už bezmála rok absentují live setkávání členů Pirátské strany navzájem, respektive, jak se stavíte k urychlenému obnovení výjezdních zasedání RV, a co konkrétního pro to , aby se mohla opětovně realizovat, hodláte učinit.

Poznámka závěrem. Z kontextu mého dotazu je myslím jasné, že kromě zaujetí stanoviska k problému, očekávám širší odpověď, nikoliv jen frázi: Až epidemická situace dovolí…
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel.Halamicek za příspěvek:
Lukas.Dolezal
Daniel Halamíček

"Nikdy jsem nechtěl žít nezajímavý život, proto si na jeho útrapy zajisté stěžovat nemůžu"
Martin.Kucera
Republikové předsednictvo
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2262 poděkování
Dostal poděkování: 31001 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin.Kucera »

Přebírám předsedání.
Seřadil jsem kandidatury v úvodním příspěvku abecedně dle příjmení. Prosím všechny kandidátky a kandidáty, aby si zkontrolovali*y, zda jejich odkazy vedou, kam mají.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 6):
Martin.Stanek, Michaela.Nepejchalova, Petr.Vileta, David.Wagner, Dana.Balcarova, Blanka.Charvatova
tel.: +420 778 702 711; (NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM)
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová
Agnes.Nemeckova
Místní předsednictvo
Profese: Poradce pro rodiče, manažer v NNO
Dal poděkování: 47 poděkování
Dostal poděkování: 178 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Agnes.Nemeckova »

Ahoj všem, ráda bych jen doplnila informaci o tom, že jsem v navalu opravdu neodložitelných ukolu nestihla dodat nominaci. Je mi to líto na druhou stranu mi nasledně při přemýšlení došlo, že není vhodná doba pro kandidaturu a chci se upnout jinde. Děkuji všem za podporu. VÁŽÍM SI TOHO. MOC ... Dobrou volbu všem..
Tito uživatelé poděkovali autorovi Agnes.Nemeckova za příspěvky (celkem 4):
Vaclav.Zidek, Tereza.Hubackova, Roman.Pasek, Jan.Zavadil
Ágnes Němečková
Místopředsedkyně MS Soběslav
Členka RT sociál a RT zdravotnictví, týmu SPOD
Členka Výboru pro práva dítěte při úřadu vlády ČR

„Kdo jde pořád rovně, daleko nedojde.“ — Antoine de Saint-Exupéry, kniha Malý princ
Dana.Balcarova
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: poslankyně PSP ČR
Dal poděkování: 701 poděkování
Dostal poděkování: 626 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dana.Balcarova »

Inspirovala jsem se otázkou
Jakub.Nepejchal píše: 11 dub 2021, 09:39 Jakým způsobem by získání mandátu v RV změnilo možnost prosazovat tvé idee oproti tomu, že stále jsi členem nejvyššího orgánu strany (=celostátní fórum)?
Ptám se tedy všech kandidátů a předem díky za odpověď
Jde v RV o prosazování idejí jednotlivých členů?"
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dana.Balcarova za příspěvek:
Lukas.Dolezal
Jen v takové společnosti se bude dobře dařit, ve které lidé sázejí stromy, o nichž vědí, že v jejich stínu už nebudou odpočívat
Jiri.Hoskovec
Mediální odbor
Profese: Úředník
Dal poděkování: 733 poděkování
Dostal poděkování: 1326 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jiri.Hoskovec »

Martin.Kucera píše: 18 dub 2021, 12:36 Přebírám předsedání.
Seřadil jsem kandidatury v úvodním příspěvku abecedně dle příjmení. Prosím všechny kandidátky a kandidáty, aby si zkontrolovali*y, zda jejich odkazy vedou, kam mají.
Asi bych měl bejt spolu se Zuzkou Klusovou v přihrádce u Vojty Pikala mezi těmi, co nominaci odmítli (hlasy máme). Když už bychom to chtěli mít tip ťop :-) Ale je to podružnost...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Hoskovec za příspěvek:
Vojtech.Pikal
Zástupce vedoucího a hospodář mediálního odboru, zastupitel MČ Praha 6, [email protected]
Jan.Bednarik
Republikový výbor
Profese: vývojář SW
Dal poděkování: 5369 poděkování
Dostal poděkování: 6441 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jan.Bednarik »

Mám tu nějaké dotazy na kandidáty:

1) Které tři ze všech kompetencí a úkolů RV, které má ve stanovách, považuješ za nejdůležitější? (Stačí jen zkopírovat a vložit ze stanov, není třeba to komentovat.)

2) Jak by měla fungovat spolupráce orgánů celostátní úrovně - RP, RV a odborů? Preferuješ model spolupráce, kde jsou si všichni rovni a snaží se konstruktivně najít shodu? Nebo preferuješ model nadřazenosti úkolujícího orgánu, kde RV direktivně úkoluje a dohlíží na RP, které direktivně úkoluje a dohlíží na odbory? Nebo to má podle tebe fungovat nějak jinak?

3) Co si myslíš o trendu zvyšování úvazků asistentek či asistentů RP a RV a taky outsorcingu odborně-politické práce na kontraktory? Měli bychom raději částečně či plně uvolnit nějakou pozici člena (či členů) RP, aby se vnitrostranickým záležitostem mohl (či mohli) věnovat kvalitněji a intenzivněji, než kolik je možné stíhat dobrovolnicky? A co obdobně v případě RV?

Díky za odpovědi. (Odpovídejte prosím standardně do svých nominačních vláken.)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Bednarik za příspěvky (celkem 7):
Lukas.Dolezal, Dalibor.Zahora, Jan.Zavadil, Martin.Karim, Martin.Smida, Vojtech.Pikal, David.Witosz
„Vidíš-li, že se člověk mýlí, nehněvej se naň. Pomni, že není možné mýlit se schválně.“ Seneca

člen CF • jednatel RV • dělník v TO (vývoj a správa systémů) • člen AO • předsedající CF
emeritní předseda XOLK (6/2018–11/2019) • bývalý místopředseda MS Olomouc (12/2017–6/2018)
[email protected] • 603 439 481 • pište mi na Zulip
Martin.Kucera
Republikové předsednictvo
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2262 poděkování
Dostal poděkování: 31001 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin.Kucera »

Přidal jsem do úvodního příspěvku odkaz na tabulku otázek na kandidáty a jejich odpovědí (thanks to @Jitka.Cerna).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvek:
Dalibor.Zahora
tel.: +420 778 702 711; (NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM)
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Zpět na „Celostátní fórum“