Nominace Davida Františka Wagnera do volby RV

Do tohoto fóra se přesouvají Uzamčené členské podněty

Moderátor: Predsedajici

Podporuji nominaci Davida Františka Wagnera do volby RV

Pro
91
76%
Proti
20
17%
Zdržuji se
8
7%

Celkem hlasujících: 112 - Celkem hlasů: 119

David.Wagner
Republikový výbor
Profese: vykonavatel vůle
Dal poděkování: 723 poděkování
Dostal poděkování: 5657 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Davida Františka Wagnera do volby RV

Příspěvek od David.Wagner »

Vojtech.Pikal píše: 22 dub 2021, 13:40 Pro trochu humoru poprosím všechny kandidáty, aby se upřímně zamysleli nad svou odpovědí na tuto otázku:
Michaela.Nepejchalova píše: 21 dub 2021, 22:20 Je leden 2023, po jaderné katastrofě je na Zemi zombie apokalypsa. Ty se ukrýváš s přáteli ve sklepě a víš, že jsi kousnutý. Varuješ je nebo to budeš tajit?
Uvítám i podpůrný teoretický rozbor druhů zombií pro podporu vaší odpovědi.
(Pro kontext si otevřete prosím případně odkud je citováno.)
Předně, děkuji panu místopředsedovi Sněmovny že vznesl tuto zásadní otázku. Má to samozřejmě nějaké další podotázky:

a) znamená kousnutí zcela jistě nakažení a proměnu? Nebo je "zombifikace" latentní a projeví se až po těžkém zranění a úmrtí nebo je to nemoc která pomalu postupuje? To zásadně ovlivňuje situaci.
b) mám hodně zafixovanou potřebu dělat tak nějak přínosné věci, místy teda za hranu vlastní záchovy. V tu chvíli by to tedy byla rovnice "kolik můžu přinést a nakolik jsem sám riziko" - kde pokud "brzo se tak jako tak proměním" tak bych celkem výrazně preferoval sebedestrukci (ideálně bez vysvětlování předem). Pokud by se dalo něco dělat nebo byla realistická šance na lék, tak ty vole, jasně že bych to zkoušel, maximálně bych zvážil si nechat dát náhubek (trhání zubů je nesmysl, hrozně velká šance na infekce)

(jinak "zombie" uvažuju v moderním Romero/ Walking Dead/ L4D/ asi Last of Us a další a další varianty, nikoliv v původní voodoo variantě, ale jako různě rychlé masy špatníků které chtějí žrát lidi a jejich stav je nakažlivý)
((ano, toto mě stálo obědovou pauzu a dneska si dám až večeři, ale představa, že by CF neznalo detaily mého názoru na tuto klíčovou politickou situaci mě děsí))
David.Wagner
Republikový výbor
Profese: vykonavatel vůle
Dal poděkování: 723 poděkování
Dostal poděkování: 5657 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Davida Františka Wagnera do volby RV

Příspěvek od David.Wagner »

Tak jsem děkoval, zakládal dovolby a kdesi cosi celý den a málem zapomněl poděkovat tady.

Beru hlasy jako podporu pro návrhy který jsem dal výše a udělám maximum pro to, abych těmi věcmi nějak pohnul. Přiznaně nepovažuji tuhle situaci za vůbec dobrou (byl jsem velmi pro odložení volby), ale hrajeme s kartama který jsou rozdaný a pokusím se v dalších dnech udělat maximum co bude nějak fyzicky možný. Začal jsem aspoň založením dovolby a dodělávám v programu co jen jde, snad se zvládnu i nějak plnohodnotně účastnit nejbližších porad.

A velmi ocením toto vlákno ke sběru zpětné vazby nebo ke komunikaci na téma "co si myslíš o X". Díky!
Tito uživatelé poděkovali autorovi David.Wagner za příspěvky (celkem 5):
Eva.Novakova, Veronika.Murzynova, Janka.Michailidu, Petr.Springinsfeld, Martin.Martin

Zpět na „[Archív] Uzamčené členské podněty“