Krajský koordinátor - činnost

Moderátoři: Koordinatori, PKS Vysocina, @koordinator-vysocina

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Eva.Novakova
Místní předsednictvo
Dal poděkování: 2238 poděkování
Dostal poděkování: 1092 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Krajský koordinátor - činnost

Příspěvek od Eva.Novakova »

Tak přecijen dávám ještě jedno shrnutí, tentokrát za červen a červenec dohromady, kdy jsem vykrývala nezbytnou agendu, dokud nenastoupí nová KoKS a předávala práci. Nezbytná agenda v červnu zahrnovala zejména OVK, v červenci už šlo fakt jen o to předávání (pirátské systémy, Nalodění, Chobotnice, Redmine, OVK, newsletter, zdroje informací, systém práce s kontakty, Až na krev, trocha Piroplacení, registr smluv, pomoc při řešení konkrétních situací, administrativa PO...). Bylo toho hodně a pokud byste chtěli znát víc detailů, určitě se ptejte. S Bárou jsme domluvené, že ji v tom nenechám ani v dalších měsících a může se na mě kdykoliv obracet, byť už s omezenější časovou dotací z mé strany.

Výkaz je opět v Redmine - tentokrát dávám link na souhrn za PO i KS a oba měsíce.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Eva.Novakova za příspěvek:
Miroslav.Vacha

Profil, [email protected], 775 666 988
Členka Zastupitelstva Kraje Vysočina
Členka Zastupitelstva města Jihlavy

Barbora.Pokorna
Koordinátor/ka krajského sdružení
Dal poděkování: 236 poděkování
Dostal poděkování: 175 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Barbora.Pokorna »

Ahoj, červenec se nesl ve znamení rozkoukávání se, učení se, předávání informací a vzdělávání. Evo díky!

Navázala jsem spolupráci s Ondrou, se kterým budu koordinovat kampaň. Začínám komunikovat s dobrovolníky. Spojila jsem se s předsednictvem všech ms, které budu postupně navštěvovat, abych s nimi dohodla strategii v komunikaci s novými zájemci. V Jihlavě a Brodě už jsem byla. Navštívila jsem schůzku KEK, kde jsme se také domluvili na podpoře z mé strany.

Kontaktovala jsem zájemce z nalodění, z nichž by dva měly přijít na nejbližší KF.

Na srpen plánujeme akce, v rámci projektu senioři na palubě, proběhne procházka s poslancem po Jihlavě. (setkání a popovídání si se seniory)
V JiPiCi nás čeká školení dobrovolníků a neformální teambuilding a také schůzka kvůli senátním volbám.

V rámci projektu Až na krev proběhla beseda v azylovém domě v Třebíči.

S Jirkou budu pracovat na newsletteru a každé pondělí posílám email, kde je shrnuto, co vše nás v týdnu čeká.

Plním úkoly od PO, pracuji na OVK, učím se systémy.

Celý měsíc byl náročný, informací je moc, ale troufám si říct, že jsem se toho stihla naučit dost. Jo a baví mě to!

Edit: link na výkaz v redmine https://redmine.pirati.cz/users/3168

Tito uživatelé poděkovali autorovi Barbora.Pokorna za příspěvky (celkem 5):
Eva.Novakova, Vit.Zacek, Miroslav.Vacha, Roman.Semik, Tomas.Bouda
Barbora.Pokorna
Koordinátor/ka krajského sdružení
Dal poděkování: 236 poděkování
Dostal poděkování: 175 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Barbora.Pokorna »

Je to kampaň! Teda alespoň v tomto stylu se tento měsíc moje práce odehrává!

Připravujeme LídrTour v Jihlavě.

S centrálou spolupracuji na náboru nových dobrovolníků pro kampaň.

Snažím se zapojit dobrovolníky, jak naše stálé, tak i další zájemce, kteří mají chuť pomoci nám s kampaní. Plánujeme distribuci letáků a bannerů!

Stále se držím pondělních informačních emailů. Nabídla jsem podporu KoKS v KS, mám za sebou už pár hovorů. Zajímá mě co pro členy (ReGP) můžu udělat, v čem je podpořit a jestli jim v KS něco chybí. Zároveň zajímá i mě, jak je mohu zapojit do dění, nejen, v kampani.

Už se cítím v některých systémech jistější, takže začínám nabízet informační okénko.

Každý den mě provází hovory s dotazy: kampaň, volby, OVK, systémy aj.

Plním úkoly od PO. Snažím se pracovat i na sobě (hlavně ta práce na PC! Ale už je to lepší, mnohem!)

Na září, a hlavně po volbách (až se začneme nudit:) ) mám v planu nějaké projekty, hlavně pro podporu členů, takže připravuji, plánuji a chystám.

Na září připravuji další besedy s Až na krev.

Proběhla schůzka s PO + PKS, abychom probrali další spolupráci.

Díky za spolupráci Ondrovi, Jirkovi i PKS.

a ještě pořád mě to baví!

LInk na redmine

Tito uživatelé poděkovali autorovi Barbora.Pokorna za příspěvky (celkem 3):
Vit.Zacek, Eva.Novakova, Miroslav.Vacha

Rychlá odpověď

Odpovědět

Zpět na „Vysočina“