Nominace JUDr. Hany Kordové Marvanové do senátních primárek 2022 ve volebním obvodu č. 19

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Praha, Predsedajici, Krajsti predsedajici

Podporuji nominaci JUDr. Hany Kordové Marvanové v senátním obvodu č. 19

PRO

40
63%

PROTI

19
30%

Zdržuji se

5
8%

Celkem hlasujících: 64 - Celkem hlasů: 64

hanamarvanova
Příznivec Pirátů – Praha
Dal poděkování: 15 poděkování
Dostal poděkování: 49 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace JUDr. Hany Kordové Marvanové do senátních primárek 2022 ve volebním obvodu č. 19

Příspěvek od hanamarvanova »

David.Bodecek píše: 16 zář 2021, 10:36

Dobrý den. Rád bych položil dr. Hance Marvanové 2 dotazy.

1. Pokud by si měla ze dvou nyní "nabízených" pražských volebních obvodů pro senátní volby v roce 2022 vybrat, který obvod je jejímu srdci bližší, a proč?
  2. Když jsme my - na Praze 1, nabídli v loňském roce možnost, aby se paní Hanka stala kandidátkou Pirátů pro senátních volby 2021, tato možnost byla odmítnuta. Z jakého důvodu nyní došlo ke změně stanoviska?

Děkuji za odpovědi. Kandidaturu výše uvedené osoby plně podporuji.

David

Dobrý den,
děkuji za podporu a dále uvádím odpovědi:
K otázce 1. - O něco bližší je mi obvod Prahy 10, protože tam bydlela má rodina a dále jsem zde řešila řadu případů, ať už bytových sporů, včetně bytových družstev, tak třeba zastupování občanů, kteří bojovali proti radnici, která v minulosti šla extrémně na ruku developerům. Nicméně i na Praze 11 díky mému profesnímu zaměření - bydlení - jsem řešila především bytové kauzy.
K otázce 2. - Před rokem jsme byli v polovině volebního období na magistrátu, takže jsem neuvažovala, že bych skončila funkci radní a nedokončila různé projekty. Proto jsem neuvažovala o kandidatuře v senátních volbách. Zároveň STAN podporoval v tomto obvodu jinou kandidátku na základě širších dohod, takže i z tohoto důvodu by to nebylo vhodné. Nicméně mě nabídka loni potěšila a úzce s piráty na Praze 1 spolupracuji například na řešení Airbnb, ale i v dalších kauzách, v nichž se zde piráti angažují.

Tito uživatelé poděkovali autorovi hanamarvanova za příspěvky (celkem 7):
Jiri.Belsan, Pavel.Hajek, Petr.Benes, Petr.Daubner, Jana.Komrskova, Zuzana.Freitas, Martin.Sterba
Jan.Lejcko
Rozhodčí komise
Profese: Student práv, "ajťák".
Dal poděkování: 704 poděkování
Dostal poděkování: 480 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace JUDr. Hany Kordové Marvanové do senátních primárek 2022 ve volebním obvodu č. 19

Příspěvek od Jan.Lejcko »

Vážená paní Marvanová, OFFTOPIC@hanamarvanova

jak se stavíte k potenciálnímu senátnímu střetu na Praze 11 se současným senátorem Ing. Ladislavem Kosem.
▶️ Pokud byste získala nominaci zde na Praze 11, senátor Kos jistě bude kandidovat s podporou HPP a bude to jeho celkem fatální střet s Piráty, podobně, jako jsme ho pozorovali již na grilování a vidíme ho i v jeho nominačním vlákně a prakticky na každém zastupitelstvu.
➡️ Jste připravena se za Piráty postavit a hájit v tomto sporu jejich barvy?

Děkuji za odpověď.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Lejcko za příspěvky (celkem 2):
Martin.Muzikant, Martin.Stanek
hanamarvanova
Příznivec Pirátů – Praha
Dal poděkování: 15 poděkování
Dostal poděkování: 49 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hanamarvanova »

Jan.Lejcko píše: 21 zář 2021, 20:10

Vážená paní Marvanová, OFFTOPIC@hanamarvanova

jak se stavíte k potenciálnímu senátnímu střetu na Praze 11 se současným senátorem Ing. Ladislavem Kosem.
▶️ Pokud byste získala nominaci zde na Praze 11, senátor Kos jistě bude kandidovat s podporou HPP a bude to jeho celkem fatální střet s Piráty, podobně, jako jsme ho pozorovali již na grilování a vidíme ho i v jeho nominačním vlákně a prakticky na každém zastupitelstvu.
➡️ Jste připravena se za Piráty postavit a hájit v tomto sporu jejich barvy?

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,
střet na Praze 11 mezi Piráty a současným senátorem Ing. Ladislavem Kosem je velmi nepříjemný, jak jsme to viděli na grilování. Jsem samozřejmě připravena se za Piráty postavit. Myslím si, že jeho útoky, i kdyby byly vedeny dobrými úmysly a kritika radnice byla v něčem oprávněná, jsou dost nespravedlivé, protože Piráti na Praze 11 jsou ve velmi nezáviděníhodné situaci, která vznikla rozložením sil v zastupitelstvu po volbách. Navíc vidím i na Magistrátu, že pan senátor útočí i na nás všechny, aniž by s námi o čemkoli jednal. To není nejlepší postup, jak prosadit správné řešení. Abych ale byla spravedlivá. Pokud jde o jiná témata, například regulaci hazardu, tam jsem s panem senátorem ve shodě jednala ohledně zrušení heren na Praze 11 a v celé Praze. V tom byl pro nás na Magistrátu oporou.

Tito uživatelé poděkovali autorovi hanamarvanova za příspěvky (celkem 4):
Jan.Mejsnar, Jan.Lejcko, Karel.Nejedlik, Petr.Daubner

Zpět na „Krajské fórum Praha“