Sčk - Příprava na primárky EP2019

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Stredocesky kraj, Predsedajici

Dalibor.Zahora
Člen KS Středočeský kraj
Profese: zakládající člen
Dal poděkování: 26447 poděkování
Dostal poděkování: 12539 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sčk - Příprava na primárky EP2019

Příspěvek od Dalibor.Zahora » 14 úno 2019, 10:42

Ještě jedna věc - máme tu takovu kauzičku

10. unora byl spuštěn nový projekt Humans of Piráti https://www.facebook.com/piratijsoulidi a jako první osoba tam byla Nina

Rád bych k tomu sdělil, že s tím nemám nic společného. Naopak, když jsem se to cca týden před spuštěním dozvěděl, upozornil jsem Honzu Vrobela (byl to jeho nápad), že je to nevhodně načasované, leč nebyl jsem vyslyšen. To jen aby bylo v téhle věci jasno.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvek:
Jiri.Snizek
kandidát do eRVé - Piráti Středočeský kraj, t. 773 993 465 twitter @daliborzz FB fb.com/dlbrz https://stredocesky.pirati.cz (zakládající člen, bývalý člen KK, více na profilu wiki.pirati.cz)

SayMyName
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Dal poděkování: 22 poděkování
Dostal poděkování: 47 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sčk - Příprava na primárky EP2019

Příspěvek od SayMyName » 15 úno 2019, 14:04

Dalibor.Zahora píše:
14 úno 2019, 10:42
Ještě jedna věc - máme tu takovu kauzičku

10. unora byl spuštěn nový projekt Humans of Piráti https://www.facebook.com/piratijsoulidi a jako první osoba tam byla Nina

Rád bych k tomu sdělil, že s tím nemám nic společného. Naopak, když jsem se to cca týden před spuštěním dozvěděl, upozornil jsem Honzu Vrobela (byl to jeho nápad), že je to nevhodně načasované, leč nebyl jsem vyslyšen. To jen aby bylo v téhle věci jasno.
Snad nebude vadit, když se k tomu vyjádřím. Propagace touto formou zdá se mi poněkud nešťastná. Jako pozorovatel zvenčí příliš nerozumím tomu, čemu má takovýto impuls pomoci. Pokud budu brát vážně vyjádření čelních představitelů o strategii do budoucna, kde ambicí má být v konečné fázi (krátkodobého horizontu) porazit ve sněmovních volbách 2021 ANO, tak přesně tímto se tomu vzdalujete.

Věřím, že určitá skupina vašich voličů se určitě bude s osobou zvolenou jako první medailonek identifikovat, ale dovolím si tvrdit, že se bude jednat o voliče skalní, resp. ty z nejtvrdšího přesvědčeného jádra, které jak je vidět, není příliš široké. Ale mnohem širší záběr bude mít tato kampaň pro odpůrce (utvrzení v tom, že piráti jsou spolek anarchistů a feťáků) a může uškodit i u části dosavadních voličů pirátů, kteří piráty volí jako alternativu pro transparenci, otevřenost a především tvrdý postoj vůči nenáviděnému hnutí ANO (osobně ze svého okolí znám dost voličů tohoto typu), ale přitom jsou to běžní lidé od rodin, kteří netouží být spojováni s někým, kdo zahájí vstup do veřejného povědomí tím, že rozdává rozhovory o svazování.

Tudíž pokud má být zájem o voliče ostatních stran míněn vážně, opravdu si nemyslím, že by takovéto mediální kampaně měli vznikat.

Rychlá odpověď

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Středočeský kraj“