MO Sčk - Mediální osvěta

Moderátoři: Koordinatori, PKS Stredocesky kraj, Predsedajici, Krajsti predsedajici

Martin.Polak
Profese: polygraf
Dal poděkování: 239 poděkování
Dostal poděkování: 444 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MO Sčk - Mediální osvěta

Příspěvek od Martin.Polak » 29 led 2019, 00:19

Tím MO myslím globální MO. Ten útvar, co má k dispozici pudla a veřejně prohlašuje, že strana má k dispozici vlčáky.
Ale nic proti ním nemám. Chápu jejich starost, nejlépe by se tvořil mediální obraz strany, která by neměla žádné členy. :)
Předseda MS Kolín | Držitel titulu "nezvolený" ve volbách 2010, 2017 a 2018. :-)

Dalibor.Zahora
Člen KS Středočeský kraj
Profese: zakládající člen
Dal poděkování: 27396 poděkování
Dostal poděkování: 13199 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalibor.Zahora » 29 led 2019, 15:09

Znovu zopakuji to, co jsem říkal na včerejším mumble - nechci konkrétně řešit kauzu SAVO, použil sem ji pouze jako modelový příklad, pro budoucnost - jak se vyhnout jistým věcem, to je celé.
zástupce KMO Sčk, zakládající člen, bývalý člen KK, více na profilu wiki.pirati.cz, aktuální texty najdete na Deník Referendum, více jsem na twitteru @daliborzz než na FB fb.com/dlbrz t. 773 993 465

Dalibor.Zahora
Člen KS Středočeský kraj
Profese: zakládající člen
Dal poděkování: 27396 poděkování
Dostal poděkování: 13199 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalibor.Zahora » 14 úno 2019, 11:31

Zřizuji zde na foru Podatelnu KMO (nebudu na vás zlej a nebudu to dělat na redmine :) )

Takže prosím žádný Facebook, protože je nespolehlivý - nezobrazuje všechna upozornění a snadno to unikne.

Je to reakce, jednak na stížnost Tonyho Schejbala a pak přes včera ještě někdo něco posílal na FB.
Samozřejmě můžete používat i můj mail [email protected], SZ na foru či tel. 773 993 465.

Řešilo se to již na pondělním mumble, Tony Schejbal si stěžoval, že jsme mu nezveřejnili po Novém roce jeho příspěvek, za to se samozřejmě omlouvám, ale nějak mi uteklo, nevšiml jsem si toho - dával to na FB.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvek:
Jiri.Snizek
zástupce KMO Sčk, zakládající člen, bývalý člen KK, více na profilu wiki.pirati.cz, aktuální texty najdete na Deník Referendum, více jsem na twitteru @daliborzz než na FB fb.com/dlbrz t. 773 993 465

Rychlá odpověď

Odpovědět

Zpět na „Krajské odbory Středočeský kraj“