Petr Bucek

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Odbor - personalni, PKS Jihomoravsky kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
bucinow
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: IT pracovník
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Petr Bucek

Příspěvek od bucinow » 07 led 2019, 21:46

Dobrý den,

O společenské otázky a vlastně o politiku se zajímám již od mladých let a jsem rád, že se na politické scéně obevila Pirátská strana, kterou bych rád více podpořil a zapojil se do jejího chodu.

Vyrostl jsem v Semilech, studoval na gymnáziu, vyšší odborné ekonomické škole a po ukončení studií jsem se rozhodl odcestovat do Španělska, kde jsem 3 roky žil. S návratem do Čech jsem zakotvil v Praze, kde jsem 10 let pracoval jako technická podpora v Avast Software. Mojím koníčkem je hlavně oblast IT, historie, četba, příroda, poezie, filosofie a humanitní vědy obecně. Hlavně jsem ale hrdým otcem dvou dětí, které mě také přivedly na Jižní Moravu, do Hodonína. Tady již kotvím čtvrtým rokem a rád bych Pirátům pomohl třeba s organizací kampaní, rád se budu účastnit schůzí a přispěju k tomu, co bude třeba.

Toť stručné představení

Zdraví a svěží vítr do plachet přeje

Petr Bucek
Tito uživatelé poděkovali autorovi bucinow za příspěvky (celkem 2):
Jiri.Ulip, Magdalena.Skapova

Magdalena.Skapova
Koordinátor krajského sdružení
Profese: Koordinátor pro JmK
Dal poděkování: 5 poděkování
Dostal poděkování: 16 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Petr Bucek

Příspěvek od Magdalena.Skapova » 08 led 2019, 14:42

Ahoj Petře,

díky za Tvoje představení se zde na fóru a zájem o vstup do našich řad. Budeme rádi, když se nám přijdeš představit na některou z krajských schůzí. Harmonogram schůzí teď dáváme dohromady, budeme tě včas informovat, kdy proběhne ta příští.
Případně, pokud by ses chtěl stát členem Místního sdružení Slovácko, pak se můžeš představit i zde: viewforum.php?f=701

Tady najdeš odkaz na zásady přijímání nových členů, které platí v našem krajském sdružení. Je dobré se s nimi seznámit, aby Ti bylo jasné, co Tě před přijetím čeká.

No a poslední věc: tady posílám odkazy na stanovy a dlouhodobý program. Je důležité si je pročíst (u stanov zejména čl. 2) než se nám přijdeš osobně představit na schůzi. :)

Ještě jednou díky a budeme se těšit na setkání!

Za Jihomoravské Piráty,
Magdaléna.
Magdaléna Škapová
Krajská koordinátorka JmK

Rychlá odpověď

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Jihomoravský kraj“