Aneta Heidlová

Archivační fórum pro vlákna přijatých zájemců o členství

Moderátor: PKS Praha

Pravidla fóra
Toto je dočasné archivační fórum pro odkládání vláken přijatých zájemců o členství. Vlákna sem přesouvá PKS Praha.
Zrušení archivu bude zváženo ve chvíli kdy začne kvalitně fungovat systém Evidence členů.
Aneta.Heidlova
Koordinátor krajského sdružení
Profese: Technická podpora a tester
Dal poděkování: 38 poděkování
Dostal poděkování: 91 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Aneta Heidlová

Příspěvek od Aneta.Heidlova » 06 kvě 2017, 21:09

Ahoj,
jmenuji se Aneta Heidlová, pocházím z Ústí nad Labem, ale už 3. rokem žiji v Praze. Vystudovala jsem vysokou školu Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem, obor Informační systémy a v současné době pracuji jako technická podpora a tester. Zároveň pracuji jako manažer inventur, kde mým úkolem je především vedení pracovníků (tým o velikosti 5-100 lidí) a komunikace s klientem.

Příznivcem pirátů jsem cca čtvrtým rokem a už nějakou dobu jsem přemýšlela o vstupu do strany. Proto jsem se k tomu teď "dokopala" a přihlášku jsem podala na setkání pražských pirátů 4.5, kde jsem se zároveň představila.
Pirátům chci nabídnout pomoc (nejen) ve volbách a to jak od menších úkolů jako je roznášení novin, po velké akce. Také se chci zapojit do různých projektů, klidně všude po Praze, ale především na Praze 9, kde v současné době bydlím.

Toť za mě asi vše a pokud byste měli nějaké dotazy, tak sem s nimi. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Aneta.Heidlova za příspěvek:
Vit.Jurasek

Zpět na „Přijatí zájemci Praha“