Dan Humpál

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátor: PKS Praha

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.

Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).

Dan Humpál

Příspěvekod awetails » 03 říj 2017, 20:49

Zdravím všechny,

jsem 25letý SW vývojář narozený a celý život žijící v Praze. Momentálně dálkově studuji v Jihlavě, ale zatím tedy stále pouhý středoškolák s maturitou. Vzhledem k prozatím celoživotnímu zájmu o IT a mým politickým názorům se zájem o Piráty stal další logickou akcí, kterou jsem se konečně rozhodl udělat.

Jak píši výše jsem programátor, zajímám se tak nějak o vše. Dejte mi pár příkladů a reference a nejspíše budu schopný to dělat. Na škole jsem se vždy snažil byl z těch lidí, kteří se snaží dělat všechno. Vím, že teď prezentuji jen přiškolní věci, ale jsem ještě natolik mladý, aby pro mne škola byla většinou mého života, takže mám za sebou nějaké ty matematické olympiády, informatické bobříky, SOČ a podobné soutěže, více či méně známé. S organizačních zkušeností mám odpracován takový ten standard, maturiťák, Bažantrikulaci (odchovanci FJFI vědí) a co mě naučilo vedení schůzek ve skautu. Nemohu říct, že bych byl nějak extra vůdčí osobnost, jsem spíše vůdce z nutnosti. Jsem spíše osoba, která nejlépe podpoří a pomůže s telefonem v ruce od obrazovky počítače. Zde dělám zázraky.

Samozřejmě nemohu říct, že by moje osobnost byla definována pouze skrze IT, ale to je sociální role, která mi je nejčastěji přisuzována okolím.

DH

Za tento příspěvek dostal jeho autor awetails 3 poděkování od:
Adam.Zabransky, Ondrej.Profant, Vit.Jurasek
awetails
Uživatel fóra – není člen Pirátů

Dal poděkování: 0 krát
Dostal poděkování: 3 krát

Re: Dan Humpál

Příspěvekod Michal.Jokes » 25 říj 2017, 21:27

Ahoj, Dane! : )

Omlouvám se, že píšu až teď ve volebním ruchu jsem si tvého příspěvku nevšiml. Moc děkuji za Tvůj příspěvek a chuť pomoci Pirátům. Rádi se s Tebou potkáme na jakékoliv Pirátské akci, kde nás lépe poznáš a můžeme vymyslet, jak bys nám mohl pomoci v prosazování pirátských témat. Tady najdeš kalendář akcí.

Každý první čtvrtek v měsíci od 18h máme na Žižkově (Řehořova 19) setkání, kde hlasujeme o nových členech, každé úterý máme tématická setkání nejen k tvorbě programu a další akce se konají nepravidelně, jsi vítán! Musím Tě ale varovat, obvykle nebereme lidi, co vidíme poprvé hned do strany (a teď po volbách musíme být obzvláště opatrní). Do činnosti se ale můžeš zapojit rovnou, s oblibou říkám, že Pirát není jen člen, ale každý, kdo se podílí na Pirátské činnosti. Členství nenabízí žádné jiné výhody než možnost zúčastnit se vnitrostranických hlasování a mail na pirati.cz.

Budu rád, když nám vyplníš i Pirotazník, abychom měli přehled, co Tě baví a jak bychom Tě mohli zapojit. Určitě se přihlas k newsletteru, kde Tě budeme informovat o možnostech nás potkat.

S pozdravem
Michal
77O 113 642
Krajský koordinátor Praha
Michal.Jokes
Krajský koordinátor

Dal poděkování: 100 krát
Dostal poděkování: 325 krát

Zpět na Zájemci o členství Praha