Jan Lemon

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátor: PKS Praha

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
janlemon
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: Mušketýr
Kontaktovat uživatele:

Jan Lemon

Příspěvek od janlemon » 13 lis 2017, 23:31

Ahoj Piráti !

Jmenuji se Honza Lemon, narodil jsem se už v Čechách v roce 1994, takže je mi 23 let.
Pracuji již druhým rokem na pozici Mušketýr pro Red Bull v Praze. Mám na starosti obchod v rámci regionu Střední čechy a Praha, v létě mám pak na starost veškerý eventy/festivaly/koncerty/kulturu/sport co Red Bull podporuje a podporovat chce v rámci celého regionu, starám se o vizibilitu, komunikaci a prodejní místa. Mimo Red Bull s kamarádem po čechách stavíme takovou super velkou nafukovací skluzavku Slide, se kterou jsme i úspěšně požádali o několik dotací. Mám za sebou vlastní kulturní eventovou produkci , externě jsem pak pracoval například pro Nike na projektu We Run Prague v roce 2014. Vystudoval jsem Gymnázium v Teplicích, kde mám prozatím i trvalé bydliště.

Sleduju hlavně Ivanovo práci již dlouhou dobu, udělalo mi obrovskou radost, že se Piráti dostali do PS. Hlavně u mladší populace máte obrovskou sílu, i když cítím , že ten volební potenciál tam stále ještě je. A od toho bych se chtěl k vám přihlásit, rád bych se realizoval na nápadech, jak se dostat i k mladší generaci lidí, která má pohled na současně dění dost podobné jako vy, jen o vás tolik neví.

Pokud mi to práce dovolí, rád dorazím na krajskou schůzi 21.11. na Žižkově.

Mějte se fajn a držím pěsti

Honza

Aneta.Heidlova
Koordinátor krajského sdružení
Profese: Interní tester
Dal poděkování: 58 poděkování
Dostal poděkování: 153 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jan Lemon

Příspěvek od Aneta.Heidlova » 20 lis 2017, 15:55

Ahoj Jane,

děkuji za Tvé představení. Jsme rádi, že se k nám chceš přidat a pomoci nám. Srdečně Tě zveme na Posezení s Piráty, kde se budeme moci poznat osobně. Nejbližší takové posezení je ve čtvrtek 23.11. od 20:00 v Kredenci na Praze 3 (viz událost na FB). Setkání se opakují jednou za 14 dní, ale klidně přijď na jakoukoli jinou akci, všechny je najdeš na kalendáři.

Chtěla bych Tě jen upozornit, že termín 21.11 je schůze pro Středočechy :!:, Praha má krajskou schůzi každý první čtvrtek v měsíci, kde v případě zájmu můžeš také požádat o členství. Pozor ale na to, že z důvodu nadměrného počtu uchazečů o členství tvé případné přijetí bude chvilku trvat (cca 3 měsíce). Na Piráty je teď velký tlak, tak jsme opatrní. Doufám však, že Tě tato drobnost neodradí a rovnou se zapojíš do činnosti (k tomu členství nepotřebuješ;)).

Jak se nejlépe dostat k pirátským novinkám? Sleduj naší facebookvou stránku a Pirátské listy. Pokud si přeješ dostávat pirátské pozvánky a novinky raději na mail, přihlas se k newsletteru. Určitě se přidej do FB skupiny ve svojí městské části (seznam najdeš na konci příspěvku).

Pokud nám můžeš tu a tam dobrovolně s něčím pomoci, vyplň prosím Pirotazník. Pokud už máš o svém zapojení u Pirátů jasnou představu, napiš kráťounký motivační dopis na [email protected] a spojíme Tě s těmi správnými lidmi.

Měj se hezky a budu se těšit na viděnou na nějaké akci. :-)
Anet

Seznam FB skupin městských částí:

Rychlá odpověď

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Praha“