Jan Skála

Archivační fórum pro vlákna přijatých zájemců o členství

Moderátor: PKS Praha

Pravidla fóra
Toto je dočasné archivační fórum pro odkládání vláken přijatých zájemců o členství. Vlákna sem přesouvá PKS Praha.
Zrušení archivu bude zváženo ve chvíli kdy začne kvalitně fungovat systém Evidence členů.
Zamčeno
Jan.Skala
Člen KS Praha
Profese: Statika
Dal poděkování: 6 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování

Jan Skála

Příspěvek od Jan.Skala » 08 zář 2017, 11:43

Zdravím všechny Piráty i příznivce. Včera (7.9.2017) jste mě mohli vidět naživo na schůzi v Pirátském centru v Praze.
Nikdy jsem nebyl jakkoliv politicky činný. Nikdy se mě politika přímo nedotýkala. Pracuji jako živnostník - dělám statiku.
Až do letoška jsem si v pohodě žil a nic neřešil. Nadzvedlo mě až EET, neb zlikvidovalo můj oblíbený zverimex a paní, co ho provozovala jde do předčasného důchodu.
Koncem léta jsem šel s dětmi do vesnické pouti. Chtěl jsem si u stánků koupit dobré koření, keramiku, oblečení pro panenky a podobné kraviny. Když jsem tam přišel, byla tam necelá polovina stánků oproti loňsku. Většinou to byli vietnamští obchodníci o jejichž zboží na pouti nemám moc zájem. Z těch zajímavějších stánků zbylo jen pár odvážnějších s nápisem, že spadají až do druhé vlny EET. Pak jsem se na Facebooku dozvěděl, že můj známý jde na tři roky sedět kvůli konopí. A to už byla poslední kapka. Rozhodl jsem se, že s tím musím něco dělat. Sám toho mnoho nezmůžu a tak jsem se rozhodl přidat k vám.
Pokud vás o mě cokoliv zajímá, pište sem, nebo mě kontaktujte na Facebooku.
https://www.facebook.com/SkalaJanPrazsky
Přeji všem pohodový den.
Jan Skála
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Skala za příspěvek:
Vit.Jurasek

Zamčeno

Zpět na „Přijatí zájemci Praha“