Jana Jiříková

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátor: PKS Praha

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.

Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).

Jana Jiříková

Příspěvekod Jana Jirikova » 24 říj 2017, 00:21

Chci se vrátit, protože mi můj současný zájem o politiku připadá nedostatečný, a nechci, aby končil hozením hlasu do urny (vzhledem k výsledkům voleb je to rozšířená, byť chybná strategie).
Nemohu a ani nechci slibovat modré z nebe, ale občas mívám nějaké nápady a ochotu je realizovat.

Edit: Jak se tak dívám na stařičké fórum, doufám, že už brzy odejde do důchodu a nahradí ho nová platforma. Nostalgie je jedna věc, přehlednost a provázanost druhá.
I've distributed some pamphlets to the plants, but not all were willing to accept them. (Breton, Less time)
Jana Jirikova
Příznivec Pirátů – Praha

Dal poděkování: 511 krát
Dostal poděkování: 782 krát

Re: Jana Jiříková (stažení žádosti o členství)

Příspěvekod Jana Jirikova » 03 lis 2017, 16:37

Tak jsem byla na pražské schůzi a potvrdilo se mi, že tohle nepůjde.
Je proti mému přesvědčení bezmocně přihlížet dění, se kterým nesouhlasím, a jen sledovat, jak se mé argumenty
(jakož i ty všech, se kterými souhlasím), bezmocně odráží od "víry ve Stranu" a "euforie z úspěchu".
Taky nechci nikomu lézt do zadku, jen abych přestala být neviditelná a někdo mi tu žádost o členství vyřídil (na schůzi se ke mě jako k sobě rovnému člověku choval pouze pes, a to nemám psy nijak zvlášť ráda).
Volila jsem Vás a doufala v nejlepší, ale opravdu nevím, jestli je to ještě možné.
Vadí mi toho hodně, stručně bych raději viděla Krtka předsedou, než volebního manažera Štrébla v transformačním týmu...
Kde je v tom všem pozlátku a profesionalizaci a nějaká autenticita?
Netvrdím, že se nikdy nevrátím, třeba jednou zase bude záležet na každé pomocné ruce, ale do té doby jsem nadbytečná, zbytečná a příliš nesouhlasící.
I've distributed some pamphlets to the plants, but not all were willing to accept them. (Breton, Less time)

Za tento příspěvek dostal jeho autor Jana Jirikova 2 poděkování od:
Lukas.Novy, Tomas.Klapka
Jana Jirikova
Příznivec Pirátů – Praha

Příspěvekod Petr.Vileta » 03 lis 2017, 18:44

Jana Jirikova píše:Vadí mi toho hodně, stručně bych raději viděla Krtka předsedou, než volebního manažera Štrébla v transformačním týmu...

Viděla Krtka ... :lol:
My se osobně potkali asi tak jednou, asi tak na 1 minutu a tuším, že jsme si jen vyměnili pozdrav. Nicméně se zeptám, tohle stále platí?
post365434.html#p365434
Poslední místopředseda místního sdružení Plzeň
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
----------------------------------------
stínový ministr švihlých nápadů
OFFTOPICMotto: Já vyjdu s každým, ale s kým nemohu vyjít, s tím vyběhnu.

Za tento příspěvek dostal jeho autor Petr.Vileta poděkování od:
Lenka.Kozlova
Petr.Vileta
Místní předsednictvo

Dal poděkování: 22075 krát
Dostal poděkování: 19359 krát

Příspěvekod Lukas.Novy » 03 lis 2017, 18:52

Petr.Vileta píše:
Jana Jirikova píše:Vadí mi toho hodně, stručně bych raději viděla Krtka předsedou, než volebního manažera Štrébla v transformačním týmu...

My se osobně potkali asi tak jednou, asi tak na 1 minutu a tuším, že jsme si jen vyměnili pozdrav. Nicméně se zeptám, tohle stále platí?
post365434.html#p365434

Presne kvuli takovejm svinim jako jsi ty maji lidi psychicky problemy, falsuj si audity a neser se do ostatnich jo?
pani nováková povídala, že u vás na balkóně
sou furt ňáký kluci, kouřej a smějou se.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Fotku Stierlitze jako avatara mi zakazali, toz sem nahodil catvatara.

Obrázek
Lukas.Novy

Dal poděkování: 3040 krát
Dostal poděkování: 13145 krát

Příspěvekod Jana Jirikova » 03 lis 2017, 22:39

Petr.Vileta píše:

post365434.html#p365434

Drahý Vileto, právě to linkování starého příspěvku mi připomnělo, jak jsem před pár lety vyjadřovala nesrozumitelné myšlenky či předem známé skutečnosti.
V tom jsi mne výborně nahradil...nedivíš se tomu, že se s tebou moc lidí nebaví?
Jana Jirikova
Příznivec Pirátů – Praha

Příspěvekod Petr.Vileta » 03 lis 2017, 23:12

Jana Jirikova píše:Drahý Vileto, právě to linkování starého příspěvku mi připomnělo, jak jsem před pár lety vyjadřovala nesrozumitelné myšlenky či předem známé skutečnosti.
V tom jsi mne výborně nahradil...nedivíš se tomu, že se s tebou moc lidí nebaví?

Ale já se jen slušně zeptal. Znám spoustu lidí, kteří měli v životě nějaké psychické problémy a většina z nich to zvládla a dnes o nich nikdo neříká, že jsou "nějaký divný". Že se se mnou nebaví pár jednotlivců, kteří mají diametrálně odlišný pohled na morálku, společenské chování, rozsah soukromí, neblahý vliv OPL OFFTOPICod piva, přes lysohlávky až po kokain, to mě nijak nemrzí. Jinak žádný podstatný nárůst nekomunikantů nepozoruji. ;)
Poslední místopředseda místního sdružení Plzeň
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
----------------------------------------
stínový ministr švihlých nápadů
OFFTOPICMotto: Já vyjdu s každým, ale s kým nemohu vyjít, s tím vyběhnu.
Petr.Vileta
Místní předsednictvo

Dal poděkování: 22075 krát
Dostal poděkování: 19359 krát

Příspěvekod Martin.Kucera » 03 lis 2017, 23:33

Lukas.Novy píše:Presne kvuli takovejm svinim jako jsi ty maji lidi psychicky problemy,

"Ze te nekdo sere je v tvoji hlave, on za to nemuze." Nepřipomíná ti to něco?
tel.: +420 778 702 711
NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM.

Za tento příspěvek dostal jeho autor Martin.Kucera 2 poděkování od:
Lenka.Kozlova, Petr.Vileta
Martin.Kucera
Vedoucí administrativního odboru

Dal poděkování: 2300 krát
Dostal poděkování: 15944 krát

Re: Jana Jiříková

Příspěvekod Lukas.Novy » 03 lis 2017, 23:45

Mluvil tady snad nekdo o tom, ze nekdo nekoho sere?
pani nováková povídala, že u vás na balkóně
sou furt ňáký kluci, kouřej a smějou se.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Fotku Stierlitze jako avatara mi zakazali, toz sem nahodil catvatara.

Obrázek
Lukas.Novy

Dal poděkování: 3040 krát
Dostal poděkování: 13145 krát

Podobná témata

Zpět na Zájemci o členství Praha