Lucie Kadeřábková

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátor: PKS Praha

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
grea
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: lektorka, studentka
Dostal poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Lucie Kadeřábková

Příspěvek od grea » 04 pro 2015, 21:46

Dobrý den,

proč se chci stát členkou? O politiku jsem se nikdy moc nezajímala, a politiku přenechávala "politikům". Současná světová situace ale jasně ukazuje, kam až nás náš nezájem a slepá důvěřivost dovedli.
Tento týden jsem se náhodou stala k článku Ivana Bartoše "Ztrácíme svobodu za pochybný pocit bezpečí": https://svobodneforum.cz/ivan-bartos-ztr ... t-bezpeci/, který mi naprosto mluví z duše. Po přečtení Vašeho stanoviska k migrační vlně mi bylo okamžitě jasné, že jsem jednou z Vás :-).

Něco málo o mně:
nyní "Pražanda", původem ze Severních Čech. Studovala jsem v Olomouci angličtinu a nizozemštinu. Po několikaletém maratonu v korporaci jsem se nedávno rozhodla se osamostatnit, věnuji se soukromé výuce jazyků a moderním překladatelským technologiím. Druhým rokem jsem doktorandkou na Ústavu translatologie UK. Mezi mé zájmy patří běh, horolezectví, salsa, zouk a joga.

Ráda se zapojím do aktivit strany.

Zdraví
Lucka Kadeřábková

Lukas.Findeis
Komunální zastupitel
Profese: zastupitel MČ Praha 12, běžecký trenér
Dal poděkování: 4909 poděkování
Dostal poděkování: 4216 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Lucie Kadeřábková

Příspěvek od Lukas.Findeis » 05 pro 2015, 19:37

Ahoj Lucko, tak to si někdy můžem jít zaběhat :) A Viktor pořádá každý pondělí večer v Pirátském centru pirátskou jógu zdarma.

V prosinci nebude klasická schůze, ale v plánu jsou nějaké vánoční akce a pokud tam bude větší část z nového (právě voleného) předsednictva kraje, tak tě bude rovnou moct přijmout. Bylo by fajn, kdybys dorazila. Termín ale zatím ještě není znám.
aka Xeelee ☠ mob.: 735 07 66 99zastupitel MČ Praha 12
Pražsky participativní projekt na Praze 12

Roman.Kucera
Republikový výbor
Profese: IT
Dal poděkování: 10213 poděkování
Dostal poděkování: 18770 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Roman.Kucera » 05 pro 2015, 19:40

Bacha, on běhá bosej! :-) A ten ekzém, co má na ksichtě tady na fotce, ve skutečnosti není tak hrozný :-)
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!

Lukas.Findeis
Komunální zastupitel
Profese: zastupitel MČ Praha 12, běžecký trenér
Dal poděkování: 4909 poděkování
Dostal poděkování: 4216 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukas.Findeis » 05 pro 2015, 20:32

já ti dám ekzém... :D To se se mnou fotil Kapitán Demo před Roxy. Maj tam nějaký divný světla před vchodem. Sem na křest přišel jak jinak než bos. Láska, pokora a sluníčko :fet:
aka Xeelee ☠ mob.: 735 07 66 99zastupitel MČ Praha 12
Pražsky participativní projekt na Praze 12

Rychlá odpověď

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Praha“