Martin Hrádela

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátor: PKS Praha

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.

Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).

Martin Hrádela

Příspěvekod Martin.Hradela » 06 říj 2016, 00:34

Martin Hrádela v 2.0.:

Zdar vespolek,

členem už jsem byl v roce 2012, ale úmyslně jsem přestal platit členský poplatek. Přišlo mi totiž, že když jsem v té době nebyl ochoten nijak pořádně přispívat, tak nemám právo hlasovat o směřování strany. Teď, už starší a zkušenější, chci věnovat Pirátům podstatnou část svého času a energie. Níže naleznete mírně aktualizované představení.

Piráti jsou dle mého názoru stranou, která má potenciál změnit vnímání politických stran voliči - snaha o změnu místo finančního zaopatřování kamarádíčků, a transparentnost tam, kde normálně vládnou tajné dohody Práce Pirátů např. na pražském magistrátu ukazuje politiky konečně jako ne menší zlo, ale dobro. Jádro pirátského programu je mi velmi blízké - směřování vpřed, odpor proti zastaralým mocenským strukturám, které by si rády uzurpovaly naše svobody jen aby vydělaly, měly moc, či byli slavní. Za snahou Pirátů vidím svědomitý přístup k řešení problémů moderní společnosti neomezený starými křivdami, či zbytečnými populistickými kroky.
Internet se stal poslední výspou svobodného veřejného prostoru, takže když u něj začneme a uhájíme ho, můžeme efektivní, zbytečnými zásahy státu nezatížený systém přinést i do dalších oblastí života a zachovat při tom důstojné zacházení se znevýhodněnými a menšinami.
Je mi sice jen 24 let, ale snažím se mít co největší přehled od širokém spektru témat a udržovat se v dobré mentální kondici, např. zájmem o kognitivní vědu.
Jako pirát mohu přinést znalost anglického jazyka (zkušenost např. s překlady rozsudků ESLP), zkušenosti z práce v administrativě práv, účetnictví a logistiky. Disponuji značnými znalostmi v oblasti tzv. mužských práv/témat (a genderu obecně), ochotou učit se nové činnosti a měnit staré názory. Mohu nabídnout dodávku, byt a elektroniku (mikrofon, kamera, pc příslušenství apod.)k využití spolustraníky.

V 19 jsem k Pirátům vstoupil poněkud naivně, teď bych to rád udělal znovu, ale zodpovědně. Piráti stále FTW.

Díky za přečtení
"We are going to die, and that makes us the lucky ones. Most people are never going to die because they are never going to be born... Certainly those unborn ghosts include greater poets than Keats, scientists greater than Newton. We know this because the set of possible people... so massively exceeds the set of actual people. In teeth of these stupifying odds it is You and I, in our ordinariness, that are here." - Richard Dawkins

Za tento příspěvek dostal jeho autor Martin.Hradela 6 poděkování od:
Adam.Zabransky, Jan.Lipavsky, Michael.xChaos.Polak, Mikulas.Ferjencik, Ondrej.Profant, Roman.Kucera
Martin.Hradela
Člen KS Praha

Dal poděkování: 145 krát
Dostal poděkování: 28 krát

Re: Martin Hrádela

Příspěvekod Jan.Lipavsky » 16 říj 2016, 19:38

Ahoj Martine,

přijď ve čtvrtek, 3. listopadu na schůzi pražského sdružení, od 18:00.

PICE: Řehořova 943/19, 130 00 Praha-Praha 3, Česká republika.

Honza

Za tento příspěvek dostal jeho autor Jan.Lipavsky poděkování od:
Martin.Hradela
Jan.Lipavsky
Poslanec Parlamentu ČR

Dal poděkování: 886 krát
Dostal poděkování: 1145 krát

Re: Martin Hrádela

Příspěvekod Michaela.Krausova » 26 říj 2016, 17:24

Ahoj, Martine,

děkuji za Tvé představení i chuť nám pomoci. Jak píše Honza, rádi se s Tebou potkáme příští čtvrtek na schůzi pražských Pirátů, koná se na adrese Řehořova 19 v Pirátském centru na Žižkově od 18h, facebooková událost zde: https://www.facebook.com/events/686262481539605/ .

Když budeš mít chvilku, budu ráda, když vyplníš i náš Pirotazník, abychom mohli najít nejlepší možnost spolupráce https://goo.gl/forms/cwStZ7iJKZ5qAErs1

Těším se na viděnou :)

Míša
Fórum - soap opera Pirátské strany OFFTOPICVám nahradí vše, o co ve svém životě přicházíte. Na fóru můžete psát všechno. Získáte spoustu nepřátel, se kterými se budete moci celé dny urážet a důmyslně dovádět k šílenství. Umožníme Vám víc než jen sledovat hromadná spojenectví znepřátelených skupin pomstychtivých uživatelů, ale dokonce se budete moci tohoto dobrodružství účastnit - ZADARMO.

Za tento příspěvek dostal jeho autor Michaela.Krausova poděkování od:
Martin.Hradela
Michaela.Krausova
Republikový výbor

Dal poděkování: 318 krát
Dostal poděkování: 396 krát

Podobná témata

Zpět na Zájemci o členství Praha