Pavel Soukup

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátor: PKS Praha

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
soukypro
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: IT Analytik, Web & Mobile apps
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 9 poděkování

Pavel Soukup

Příspěvek od soukypro » 25 říj 2017, 12:39

Ahooj Piráti,
píšu vám s obrovskou gratulací, ale zároveń s uvědoměním, že pirátský výsledek je to jediné co je možné slavit. Jsem dlouholetý příznivec Pirátů a nejen tyto volby, ale i poslední 4 roky mě přesvědčili vám napsat s žádostí o členství (už jsem psal jednou, ale z důvodu dlouhodobé vycestování za hranice jsem nemohl). Rád bych se připojil a přidal ruku k dílu, protože je mi jasné, že ted bude potřeba co nejvíce lidí, kteří budou svým přesvědčením hájit demokratický přístup a Piráti jsou i svým interním přístupem velice dobrý demokratický přiklad.
Jmenuji se Pavel Soukup a pocházím z Prahy, je mi 23 let a momentálně pracuji jako IT Konzultant v odvětví integrace a implementace ITSM nástrojů. Politika je dlouho můj koníček, nejvíce sleduji asi evropskou a světovou politiku, dále pak všeobecný přehled. Jako živnostník sleduji trendy podnikání a přístup k živonostíkům jak v evropě, tak i ve světě, i když u nás je to spíše žalostné.
Moc rád bych se s vámi potkal a o všem si popovídal.

Děkuji,
Pavel Soukup

Michal.Jokes
Koordinátor krajského sdružení
Profese: organizátor, režisér, herec
Dal poděkování: 139 poděkování
Dostal poděkování: 538 poděkování

Re: Pavel Soukup

Příspěvek od Michal.Jokes » 25 říj 2017, 21:42

Ahoj, Pavle! : )

Moc děkuji za Tvůj příspěvek a chuť pomoci Pirátům. Rádi se s Tebou potkáme na jakékoliv Pirátské akci, kde nás lépe poznáš a můžeme vymyslet, jak bys nám mohl pomoci v prosazování pirátských témat. Tady najdeš kalendář akcí.

Každý první čtvrtek v měsíci od 18h máme na Žižkově (Řehořova 19) setkání, kde hlasujeme o nových členech, každé úterý máme tématická setkání nejen k tvorbě programu a další akce se konají nepravidelně, jsi vítán! Musím Tě ale varovat, obvykle nebereme lidi, co vidíme poprvé hned do strany (a teď po volbách musíme být obzvláště opatrní). Do činnosti se ale můžeš zapojit rovnou, s oblibou říkám, že Pirát není jen člen, ale každý, kdo se podílí na Pirátské činnosti. Členství nenabízí žádné jiné výhody než možnost zúčastnit se vnitrostranických hlasování a mail na pirati.cz.

Budu rád, když nám vyplníš i Pirotazník, abychom měli přehled, co Tě baví a jak bychom Tě mohli zapojit. Určitě se přihlas k newsletteru, kde Tě budeme informovat o možnostech nás potkat.

Zahraniční politika se diskutuje na k tomu určené části fóra, určitě tam mrkni a přispěj mezinarodni-vztahy-f559/

S pozdravem
Michal
77O 113 642
Krajský koordinátor Praha

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Praha“