Žádost o členství

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátor: PKS Praha

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
DarkHadez
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: OSVČ
Dostal poděkování: 3 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Žádost o členství

Příspěvek od DarkHadez » 01 úno 2016, 17:38

Ahoj piráti a pirátky,
rozhodl jsem se učinit další krok a už vám jen neházet hlas ve volbách. Byl jsem léta členem Strany Zelených, ale časem jejich program přestal ladit s mými názory. Na Pirátech oceňuji, že se nebojí jít proti názorovému mainstreamu, ani proti "velkým" zvířatům, jako je Kleslová, či agent Bureš. mám také radost, že nikdo z vedení Pirátů není marxista. :)

Mezi mé koníčky patří věda a technologie, ale u Pirátů bych se nejraději věnoval moderním přístupům k ochraně přírody. Jedno z témat, které mě napadá poslední dobou často, je boj za zrušení dotací na biopaliva (na Evropské úrovni). Rád bych se také věnoval místnímu boomu bioplynových elektráren a míchání biomasy s uhlím, které také nemá s ochranou přírody lautr nic společného.

Tak jako někteří z vás jsem bývalý anarchista, z čehož člověk nikdy tak úplně neodroste. ;)

Tom
Tito uživatelé poděkovali autorovi DarkHadez za příspěvky (celkem 3):
Ondrej.Profant, Roman.Kucera, Alexandr.Mansurov

Michaela.Krausova
Republikový výbor
Profese: Studentka hledající smysl na FHS
Dal poděkování: 344 poděkování
Dostal poděkování: 437 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o členství

Příspěvek od Michaela.Krausova » 01 úno 2016, 18:23

Ahoj Tome! :)

Moc nás těší Tvůj zájem o Piráty. Rádi se s Tebou potkáme třeba už zítra na Zastupitelském úterý od 18:00 v našem Pirátském centru na adrese Řehořova 19. Tentokrát na téma Piráti vs. Lítačka - Vize dopravního odbavování v Praze.

Kdyby Tě cokoliv zajímalo, neváhej se mi ozvat na [email protected] nebo na telefon 732858172.

Měj se fajn!

Míša
Fórum - soap opera Pirátské strany OFFTOPICVám nahradí vše, o co ve svém životě přicházíte. Na fóru můžete psát všechno. Získáte spoustu nepřátel, se kterými se budete moci celé dny urážet a důmyslně dovádět k šílenství. Umožníme Vám víc než jen sledovat hromadná spojenectví znepřátelených skupin pomstychtivých uživatelů, ale dokonce se budete moci tohoto dobrodružství účastnit - ZADARMO.

Petr.Vileta
Místní předsednictvo
Profese: živnostník, programátor
Dal poděkování: 22397 poděkování
Dostal poděkování: 19554 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Vileta » 01 úno 2016, 18:34

DarkHadez píše:... mám také radost, že nikdo z vedení Pirátů není marxista. :)
Já bych si nebyl tak jistej. :? :lol: Jen tak rejpám.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvek:
Dalibor.Zahora
Poslední místopředseda místního sdružení Plzeň
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.

Pavel.Hajek
Místní předsednictvo
Profese: učitel
Dal poděkování: 369 poděkování
Dostal poděkování: 587 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel.Hajek » 02 úno 2016, 02:08

Tome, z jaké MČ jsi?

Lukas.Findeis
Komunální zastupitel
Profese: zastupitel MČ Praha 12, běžecký trenér
Dal poděkování: 4909 poděkování
Dostal poděkování: 4216 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukas.Findeis » 02 úno 2016, 02:50

Ahoj Tome, rádi tě uvidíme na krajské schůzi ve čtvrtek 18. února v Pirátském centru. Schůze začíná v 18.00.
DarkHadez píše:Byl jsem léta členem Strany Zelených, ale časem jejich program přestal ladit s mými názory. Na Pirátech oceňuji, že se nebojí jít proti názorovému mainstreamu, ani proti "velkým" zvířatům, jako je Kleslová, či agent Bureš. mám také radost, že nikdo z vedení Pirátů není marxista. :)
A s ničím z našeho programu nemáš problém? Nebo aspoň ne nějakej zásadní? Když zůstanu u zelených témat, tak většina Pirátů třeba nemá problém s jádrem a dostavovat Temelín nechceme jen proto, že se to nevyplatí. Jsme převážně technooptimisti.

Matěj je marxista? :) Jinak třeba strefování se do Babiše je (nejen) v podání TOP 09 populistický vyhraňování se proti konkurenci (a naopak). Je to součást jejich marketingu. Často bez nějaké věcné argumentace. Ti se toho taky nebojí :) Ale třeba Březinu pokud vím kritizujeme jen my, což je fakt divný, když i opoziční strany mlčí :)
aka Xeelee ☠ mob.: 735 07 66 99zastupitel MČ Praha 12
Pražsky participativní projekt na Praze 12

Rychlá odpověď

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Praha“